Domů / Ostatní / Prodej ukončen

Duální detektor PIR+MW (9 záclon) s antimaskingem

Kód: DD1012AM Prodej ukončen
Duální detektor PIR+MW (9 záclon) s antimaskingem, nastavitelný dosah 4, 6, 9, 12 m, kombinovaná zrcadlová optika s klouzavým ohniskem doplněná mikrov
Dostupnost:

DD1012AM

Duální PIR / MW detektor + antimasking IR + MW, patentovaná zrcadlová optika s plovoucím ohniskem, vypínatelná MW část, 12 m - 9 záclon (MW -12,9,6,4 m), IP30 IK04, EN stupeň 3, NBÚ 

Patentovaná radarová technologie s volitelným rozsahem

Pohybové senzory řady DD1000 obsahují patentovanou a unikátní radarovou technologii s volitelným rozsahem detekce Carrier Fire & Security, která umožňuje instalátorovi definovat jasnou hranici radarového dosahu, protože radar je používán k měření vzdálenosti mezi senzorem a pohybujícími se objekty. Koncový uživatel se efektivně zbaví všech obtěžujících alarmů generovaných pohyby mimo detekční oblast.
Každý pohybový senzor je dodáván se 4 možnými radarovými rozsahy volitelnými pomocí dip přepínačů, které umožňují přizpůsobení detekčního prostoru podle místnosti, kde je pohybový senzor instalován.
Radar pracuje na frekvenci 5,8 GHz.

Pohybový senzor DD1012-N obsahuje nové digitální pyro pro lepší kvalitu signálu a lepší odolnost vůči elektrickému rušení.

Technologie PIR v kombinaci s patentovanou zrcadlovou optikou

Patentovaná technologie optického zrcátka poskytuje výhodu klouzavého zaostření, které vytváří souvislou detekční clonu od úrovně podlahy až po instalační výšku.
V naší řadě DD1012-N používáme pyrotechnické duální prvky generující 2 objemové závěsy pro každou z 9 sad závěsů.

Detekční technologie spolupracující

Tyto duální technologické senzory pohybu generují poplach v závislosti na tom, co obě technologie – radar s volitelným rozsahem a PIR – detekovali v rámci svého detekčního pokrytí.
Naše duální technologie však přesahuje jednoduchou funkci „AND“: klasifikuje signály z každé technologie – radar s volitelným rozsahem a PIR – tak, aby byl výsledek poplachu co nejlepší, aniž by byl citlivý na zdroje rušivých signálů. Tato technologie vytváří jednotnou citlivost ve všech směrech detekce.

Jednoduchost a flexibilita instalace

1. Toleruje odchylku úhlu stěny a různé montážní výšky.
2. Omezená ztráta pokrytí při umístění objektů do zorného pole PIR.
3. Snadné nastavení dosahu pomocí dip přepínačů radaru za účelem přizpůsobení detekčního prostoru vašim potřebám.
4. K dispozici je více vestavěných hodnot koncového rezistoru s možností „snadné zapojení“.
5. Plug-in konektor.

 

Antimaskování (optické a radarové)

 

Použití aktivní infračervené a radarové technologie má za následek vynikající funkci proti maskování, která dohlíží na pohybový senzor uvnitř i vně. Radarové ověření zabraňuje nechtěným alarmům AM způsobeným např. hmyzem. V pokročilém nastavení alarm AM trvá, dokud není odstraněn účinný zdroj anti-maskování (např. sprej, páska,…). V pokročilém nastavení bude detekováno i částečné maskování – tedy přesahující normu EN stupeň 3.

Podrobnosti

  • Patentovaná radarová technologie s volitelným rozsahem, jasně definující hranici radarové detekce
  • Technologie PIR s patentovanou optikou se zrcadlovou clonou
  • Anti-masková varianta využívající aktivní infračervené a radarové technologie k ochraně před sabotážními akcemi vně i uvnitř pohybového senzoru
  • Inteligentní rozhodnutí o poplachu na základě klasifikace signálu PIR a radarového poplachu
  • Automatická průběžná autodiagnostika u všech technologií
  • Zelený režim : možnost vypnout radarovou technologii, když bezpečnostní systém není aktivován
  • Držitel několika bezpečnostních schválení včetně EN stupeň 3, NBÚ
Soubory