Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Advanced / Klávesnice, čtečky - RAS

Nová klávesnice pro ATS Advanced, 2x 16 znaků

Kód: ATS1136
Rezidenční LCD klávesnice pro ATS Advanced, 2 x 16 znaků, velký displej, čtečka Mifare inteligentních karet, zobrazení N x 8 oblastí na LCD - symboly, 3 x prg. funkční klávesy, 1 x OC výstup, 1 x RTE vstup, IP30, -10 - 50 ° C
Dostupnost:

Na první pohled

Model ATS1136 je novým přírůstkem do rodiny produktů Advisor Advanced. K dispozici je stávající řada klávesnic a čteček karet a může se používat v různých prostředích, v interiéru a exteriéru. Model ATS1136 byl vyvinut pro všechny generace usnadnění pro koncového uživatele: funkce rychlého zapnutí, 2 úrovně částečného zapnutí, programovatelné funkční klávesy.

Stylový design

Model ATS1136 má moderní stylový design a dobře čitelný text na velkém displeji s rozlišením 2 x 16 znaků, který zobrazuje systémové programování, poplachy a funkce kontroly přístupu. Kontrast a intenzita displeje i hlasitost vestavěného bzučáku jsou nastavitelné z přímo z klávesnice. Čtyři klávesy se šipkami snadno navigují přes programovací a provozní funkce a 4 další klávesy s pevnými funkcemi dokončí toto uživatelsky přívětivé rozhraní s dalšími 3 programovatelných klávesami A, B a C.

Zabudovaná čtečka karet

Model ATS1136 je vybaven čtečkou bezkontaktních Mifare karet. Klávesnice ATS1135 lze používat k zapnutí / vypnutí střežení pomocí PIN nebo karty, nebo kombinací obou pro vyšší bezpečnost. Je vhodná k používání funkcí vícenásobných přiložení karty, které jsou k dispozici pro skupinu produktů Advisor Advanced. Uživatel může zapnout systém tím, že svou kartu přiloží třikrát v intervalu 10 sekund. Další aplikace může být pro dveře, které mohou být naprogramovány tak, že jedno přiložení karty dveře odemkne, aby lidé mohli chodit dovnitř a ven bez karty a přiložením karty 3 x dveře opět zamkne.

Indikace LED

Čtyři stavové LED diody průběžně zobrazují stav napájení, poruchy, řízení přístupu a poplachu.

Montáž

ATS1136 je možné namontovat pomocí upevňovacích bodů na zadním krytu, který také umožňuje snadný vstup kabelů pro připojení klávesnice k odnímatelnému konektoru sběrnice.
K dispozici je zadní deska (ATS1135BPL), která se může použít pro překrytí otvorů při montáži po starší klávesnici.

Vlastnosti

 • stylový design
 • Zjednodušené ovládání pro koncového uživatele
 • Velký 2 x 16 znakový LCD displej
 • Zobrazení stavů oblastí symbolicky na LCD
 • Kontrast displeje LCD nastavitelný uživatelem
 • Bzučák nastavitelný uživatelem
 • Integrovaná čtečka MIFARE® Classic UID,​ MIFARE® DESFire® EV1,​ MIFARE® DESFire® EV2 karet
 • Kompatibilní se všemi ústřednami Advisor Advanced
 • Vymazání indikace stavu systému
 • 3 programovatelné funkční klávesy
 • EN50131 stupeň 3.