Domů / PZTS (EZS) + ACS / Bezdrátové prvky / Bezdrátové moduly 868MHz a detektory

PirCam - bezdr. PIR detektor s kamerou a IR přísvitem, 868 MHz Gen2, MMS / Push Notify. s foto / jpg OH2000 na PCO (VGA / QVGA), V2E, patent. zrcadlová optika s plovoucím ohniskem, 12 m - 86 ° 9 záclon + spodní snímání, 3 x 3V (+5 let) / 12 V, EN st. 2

Kód: TX-2344-03-1-N
PirCam - bezdr. PIR detektor s kamerou a IR přísvitem, 868 MHz Gen2, MMS / Push Notify. s foto / jpg OH2000 na PCO (VGA / QVGA), V2E, patent. zrcadlová optika s plovoucím ohniskem, 12 m - 86 ° 9 záclon + spodní snímání, 3 x 3V (+5 let) / 12 V, EN st. 2
Dostupnost:

Bezdrátová kamera PIR

Kamera PIR TX-2344-03-1 je vektorový snímač pohybu PIR v kombinaci s den / noc kamerou a IR přísvitem. Jednotka je napájena z baterií s volitelným 12 Vss externím napájením. Zorné pole a kontrast kamery byly nastaveny tak, aby bylo dosaženo nejlepší kvalita obrazu. V důsledku toho není třeba žádné nastavení. Účelem tohoto produktu je zachytit důkaz o jakékoli události v systému. Když snímač pohybu spustí poplach, fotoaparát provede 3 snímky. Kromě svého vlastního spouštěče PIR může být kamera také nakonfigurována tak, aby fotografovala při jakékoli jiné události, např. poplach otevření dveří, požární poplach, zapnutí systému, otevření dveří, ... atd.

Obrázky lze přenášet na monitorovací stanici nebo telefon koncového uživatele s cílem ověření poplachu nebo jakéhokoliv dalšího sledování.

Kamera

Obsahuje den / noc kameru, která během dne snímá v barvě a bude využívat infračervené osvětlení během slabých světelných podmínek.

Vektorově vylepšený detektor pohybu

Řada detektorů pohybu VE obsahuje patentované zpracování signálu "Vector Verified Enhanced (V2E)". Každý typ zdroje signálu vytvoří jedinečný vektorový výstup zachycen vektorovým pyro. Digitální zpracování signálu bude analyzovat každý tvar a vzory vektorů, což mu umožní rozlišit různé zdroje signálu. To znamená že snímače pohybu série VE nejen identifikují zdroje neteplotného signálu, ale také odfiltrují jakékoliv potenciálně rušivé signály, jako jsou stacionární zdroje tepla, ventilátory nebo silné světelné zdroje a reagují pouze na poplachové signály od narušitele. Náš snímač pohybu PIR s rozpoznáváním vektorových vzorů je jedinečný.

Síla zrcadla

Patentovaná technologie optického zrcadla poskytuje výhody klouzavého ohniska, které vytváří objemovou detekční záclonu od úrovně podlahy až do výšky instalace senzoru, což má za následek, že senzor nikdy neztratí sledovaný objekt.

Jednoduchá a flexibilní instalace

 1. Jednoduché otevření a zavření systému.
 2. Snadný přístup při výměně baterií.
 3. Snadný přístup k zrcadlové optice.
 4. Tolerantní k úhlovým odchylkám stěn ik různým montážním výškám.

Standardní vlastnosti

 • Bezdrátový detektor s integrovanou kamerou
 • Den / noc kamera se stejným úhlem záběru jako pohybový detektor
 • Aritech zrcadlová optika pro prvotřídní detekci pomocí Vector Enhanced technologie
 • 12 m IR přísvit pro práci ve špatných světelných podmínkách
 • Libovolná událost v systému může být nastavena pro spuštění kamery
 • Interaktivní LED pro snadnou instalaci
 • Dlouhá výdrž baterií (závisí na scénáři použití)
 • Plná ochrana proti podlezení
 • Pro různé montážní výšky není nutné žádné nastavování
 • Toleruje odchylky úhlů stěn
 • Design přátelský ke koncovému uživateli - jednoduchá výměna baterií
 • EN50131 stupeň 2.
Soubory