Domů / Novinky / Zabezpečená 4G komunikace

Zabezpečená 4G komunikace

Zabezpečená 4G komunikace    Komunikátor ATS7340

Zabezpečená 4G komunikace

Nový komunikátor ATS7340 vylepšuje konektivitu zabezpečovacých systémů řady Advisor Advanced. Nový komunikátor podporuje připojení přes 4G sítě, s možností záložních 3G a 2G sítí tam, kde 4G sítě nejsou k dispozici.

Komunikátor ATS7340

Komunikátor ATS7340 je navržen s ohledem na kybernetickou bezpečnost. Modem vybraný pro tento modul komunikátoru má funkce kybernetického zabezpečení zabudované do jeho nativního firmwaru. Vylepšen je také firmware a komponenty použité v modulu.

Co Vám to přináší?

Moderní technologie

V Evropě stále více zemí oznamuje rušení sítě 2G a 3G. V blízké budoucnosti tak bude muset mnoho zařízení IoT přejít do moderních sítí, včetně 4G. V sítích 4G nejsou v Evropě hlášeny informace o ukončení, takže instalací komunikátoru 4G zajistíte dlouhodobé připojení vaší ústředny se stejným hardwarem.

Možnost SIM

Chcete nabídnout „konektivitu jako službu svým koncovým uživatelům“? Můžete si objednat komunikátor ATS7340-SIM, který je dodáván se SIM kartou. Jakmile je SIM karta aktivována, nabízí se připojení bez zásahu koncového uživatele. Následně dochází k pravidelné fakturaci našim obchodním partnerům, kteří následně fakturují tyto poskytované služby svým zákazníkům.

Vysoký výkon

Hlášení alarmů

ATS7340 dosahuje SP5 přes LTE při hlášení na OH servery a DP4 při hlášení přes IP (primární) a LTE (záložní) na OH servery - nejvyšší stupně definované v EN50136. To umožňuje dosažení EN50131 stupně 3 s ústřednami Advisor Advanced a jde tak o bezpečnost nad rámec požadavků stupně 3.

Nahrát stáhnout

Rychlejší nahrávání a stahování konfigurace umožňuje vzdálenou konfiguraci ústředen, které jsou připojeny pouze přes komunikátor ATS7340. To vám pomůže rozšířit počet panelů v nainstalované základně, které můžete vzdáleně konfigurovat.

UltraSync

V kombinaci s připojením UltraSync pomáhá komunikátor poskytovat diagnostická data, správu připojení zařízení a vylepšenou podporu připojení.

Komunikátor vám dává možnost použít UltraSync jako cestu připojení, ale také flexibilitu pro připojení přímé IP a zůstat ve vaší podnikové síti, pokud si to přejete.

Související zboží
GSM / GPRS / SMS modul pro ATS Advanced (ATS7340) GSM / GPRS / SMS modul pro ATS Advanced (ATS7340) Kód: ATS7340 Novinka Doporučujeme
GSM / GPRS / SMS modul pro ATS Advanced a EPS 2X, SMS hlášení / ovládání (pouze ATS Advanced), GPRS hlášení na OH,…
Detail