Domů / Novinky / Ústředna Advisor Advanced, jako první získala nejvyšší standard pro kybernetickou bezpečnost v CNPP.

Ústředna Advisor Advanced, jako první získala nejvyšší standard pro kybernetickou bezpečnost v CNPP.

Ústředna Advisor Advanced, jako první získala nejvyšší standard pro kybernetickou bezpečnost v CNPP.     S hrdostí oznamujeme, že UTC Fire & Security je první společností, která získala certifikaci Cyber Certification NFA2P „3 štít“ (maximální úroveň) pro kompletní systém, včetně ústředny Advisor Advanced, komunikačního protokolu UltraSync, jako i jeho softvéru a mobilních aplikací.

Advanced Advisor – získala nejvyšší úroveň certifikace podle standardu NFA2P Electronic Security Standard pro kompletní bezpečnostní systém

Bezpečnostní systémy Advisor Advanced (řada ATSx500A) s cloudovým bezpečnostním řešením UltraSync nedávno získaly elektronickou bezpečnostní certifikaci nejvyšší dostupné úrovně ochrany CNPP NFA2P pro kompletní systém.

Norma NFA2P zahrnuje certifikaci odolnosti vůči kybernetickým útokům. Advisor Advanced je bezpečnostní produkt vyráběný pro rezidenční a komerční segment společností Carrier. Carrier je předním světovým poskytovatelem inovativních technologií vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC), chlazení, signalizace požáru, zabezpečení a automatizace budov.

V propojeném světě jsou bezpečnostní systémy stále častěji připojovány k širokopásmovým a celulárním sítím IP pro hlášení alarmů, vzdálenou konfiguraci a mobilní připojení. Ochrana těchto komunikačních systémů před kybernetickými útoky je zásadní. Maximální ochranu by mělo těžit celé prostředí systému zabezpečení, od ovládacího panelu a softwaru po komunikační protokoly.

Advisor Advanced s UltraSync cloud security je certifikován Francouzským střediskem National de Prévention et de Protection (CNPP) na nejvyšší úroveň standardu NFA2P,  s možností odolnosti vůči kybernetickým útokům, což zajišťuje, že splňuje nejnovější potřeby kybernetické bezpečnosti.

"Získáním této certifikace pro naše integrované bezpečnostní řešení Advisor Advanced prokazujeme vedoucí postavení v bezpečnostním segmentu," uvedla Stéphane Baudena, generální ředitelka produktů Fire & Security Products, EMEA, Carrier. "Tato nová certifikace je výsledkem našeho neustálého úsilí vyvíjet řešení, která poskytují bezpečnost a klid v duši, které si naši zákazníci zaslouží."

Hlavní kritéria, na kterých je certifikáce založena jsou:
    Ovládací panel a jeho zranitelnost při útocích
  •      ATS1500A-IP-MM

  •      ATS3500A-IP-MM / ATS4500A-IP-LM

  •      GPRS a Ethernet

    Protokoly a důvěrnost komunikace, integrita, dostupnost
  •      UltraSync, protokol OH

    Softvér a aplikace s autentifikací, důvěrností, integritou, dostupností, správou aktualizace
  •      ATS8520 / ATS8550, Advisor Advanced Pro

Za každý z výše uvedených kritérií byla udělena nejvyšší známka (známka 3).


Díky certifikaci Advisor Advanced také získal certifikaci svého softwaru na nejnovější EN normu EN50131-3: 2009 včetně přílohy C. Tato certifikace se vztahuje na funkci dálkového aktualizování firmvéru a vzdálený přístup.

Z tohoto důvodu je Advisor Advanced první ústřednou, která se může pochlubit úplnou certifikací kybernetické bezpečnosti CNPP, včetně funkcí dálkové aktualizace firmvéru a vzdáleného připojení.

"Tyto certifikace CNPP jsou důležitým prohlášením o robustnosti našich bezpečnostních systémů," řekl Kris Somers, ředitel strategického marketingu a komunikace produktů Fire & Security Products, EMEA, Carrier. "Dokazují, že Advisor Advanced zvyšuje laťku v oblasti kybernetické bezpečnosti."

Související zboží
ATS Advanced s IP, 8 - 128 zón, 8 oblastí, střední kovový kryt ATS Advanced s IP, 8 - 128 zón, 8 oblastí, střední kovový kryt Kód: ATS3500A-IP-MM
Ústředna ATS Advanced s 1 x Ethernet portem, usb, 8 - 128 zón, 8 oblastí (2 x část. Zap. Na obl.), Max. 16x kláv. /…
Detail
ATS Advanced s IP, 8 - 32 zón, 4 oblasti, střední kovový kryt ATS Advanced s IP, 8 - 32 zón, 4 oblasti, střední kovový kryt Kód: ATS1500A-IP-MM
ATS Advanced s 1 x Ethernet portem, usb, 8 - 32 zón, 4 oblasti (2 x část. Zap / obl.), Max. 8 x kláv. / Čtečka, max. 7 x…
Detail
ATS Advanced s IP, 8 - 512 zón, 64 oblasti, střední kovový kryt ATS Advanced s IP, 8 - 512 zón, 64 oblasti, střední kovový kryt Kód: ATS4500A-IP-MM
ATS Advanced s 1 x Ethernet portem, usb, 8 - 512 zón, 64 oblasti (2 x část. Zap / obl.), Max. 32 x kláv. / Čtečka, max. 30…
Detail