Domů / Novinky / Nové TruVision kamery s rozpoznáváním SPZ a Wiegand pro integraci do přístupových systémů

Nové TruVision kamery s rozpoznáváním SPZ a Wiegand pro integraci do přístupových systémů

Nové TruVision kamery s rozpoznáváním SPZ a Wiegand pro integraci do přístupových systémů    Kamery TruVision s rozpoznáváním SPZ nabízí skvělou funkčnost pro aplikace, kde se vyžaduje řízení přístupu vozidel na základě SPZ nebo v situacích, kdy je potřeba spustit akci na základě shody SPZ v bílém/černém seznamu nebo vozidla mimo seznam s možností integrace do přístupového systému.

TVB-5412 / TVB-5413

Kamery TruVision s automatickým rozpoznáváním poznávacích značek (ANPR) jsou vybaveny integrovaným optickým rozpoznáváním znaků (OCR) pro identifikaci informací o poznávací značce vozidla v reálném čase. Zachycené poznávací značky mohou vyvolat události, které lze použít k ukládání videa a snímků nebo odeslaných událostí přes síť. Tyto události obsahují informace, jako jsou znaky poznávací značky, datum a časové razítko, číslo jízdního pruhu, směr atd.

Rozhraní Wiegand
Palubní rozhraní Wiegand umožňuje připojení kamery k libovolnému systému řízení přístupu pomocí rozhraní čtečky Wiegand. Každá poznávací značka uložená v databázi kamer může mít odpovídající ID odznaku, který je odeslán prostřednictvím výstupu kamery Wiegand do systému řízení přístupu, kdykoli je přečtena poznávací značka.

Samostatné řešení
V samostatném provozu, kdy se kamera používá k udělení přístupu k vozidlům, mohou být poznávací značky uložené v databázi kamer konfigurovány jako bílé nebo černé. Pomocí kamery lze nakonfigurovat akce, jako je aktivace výstupu kamery pro otevření brány pro vozidla uvedená na seznamu. Černě uvedená nebo neuvedená vozidla mohou také vyvolat další akce nebo události.

Bez přiřazení poznávacích značek vozidla k databázi je kamera také schopna ukládat jakékoli zachycené poznávací značky na místní úložiště, NAS nebo FTP server.

Integrované řešení
Když je kamera připojena k systému řízení přístupu, může systém kontroly přístupu udělit nebo odepřít přístup k vozidlu na základě ID odznaku, který je odeslán kamerou, kdykoli je vyfotografována poznávací značka. Parametry systému řízení přístupu, jako jsou úrovně přístupu, časové plány nebo jiná logika, lze použít k udělení přístupu konkrétním vozidlům podle předem definovaných časových plánů. Video streamy z kamery lze také zaznamenávat na libovolném síťovém rekordéru TruVision nebo na jakémkoli VMS podporujícím nedávné IP kamery TruVision.

V detailech

 •      Automatické rozpoznávání poznávacích značek (ANPR)
 •      Rozhraní Wiegand pro integraci se systémy kontroly přístupu
 •      Motorizovaný objektiv 2,8 až 12 mm (TVB-5412) nebo Motorizovaný objektiv 8 až 32 mm (TVB-5413)
 •      Až 50 m IR osvětlení
 •      Super Low Light: Barva: 0,002 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux IR zapnuto
 •      Maximální rozlišení v reálném čase: 1920 x 1080 při 50 fps
 •      Motorový IR řezací filtr
 •      ONVIF profil G a S vyhovující
 •      Komprese H.264 s funkcí trojitého streamingu
 •      Nahrávání na hraně až 128 GB s volitelnou kartou SDHC
 •      Až 120 dB široký dynamický rozsah

 

Přejít na produkt:   TVB-5412 nebo TVB-5413