Domů / CCTV / IP systémy / IP TruVision / Software TruVision

TruVision Device Manager 9.0

Kód: TruVision Device Manager 9.0 Zdarma
Software pro správu videa TruVision. Licenční software s škálovatelnou architekturou, od samostatných hostitelských aplikací až po klientské aplikace.
Dostupnost:

TruVision Device Manager 9.0

TruVision Device Manager je pohodlný obslužný software pro použití s IP kamerami a rekordéry TruVision. ZDARMA !!!

Snadně a pohodlně!

Tento software poskytuje snadnou metodu vyhledávání aktivních online IP zařízení v podsíti, aniž by znal IP adresu zařízení. Jakmile zařízení najde software v síti, může uživatel snadno konfigurovat parametry nastavení sítě. TruVision Device Manager také podporuje aktivaci nových zařízení TruVision a má zabudovanou kalkulačku úložiště pro výpočet odhadované kapacity úložiště na základě parametrů kamery. Funkce zálohování / obnovení umožňuje uživateli zálohovat konfiguraci zařízení nebo v případě potřeby obnovit konfiguraci. Software podporuje změnu hesla správce zařízení. Čas a datum lze synchronizovat pomocí softwaru mezi všemi zařízeními TruVision v síti LAN. Firmware zařízení TruVision lze aktualizovat na jednom nebo více zařízeních pomocí funkce hromadné aktualizace.

Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení, modelu a firmwaru! Další informace najdete v uživatelské příručce.

V detailech

  • Jednoduché vyhledání zařízení TruVision, síťových switchů IFS a panely UltraSync (ZeroWire)
  • Přehledné nastavení síťových parametrů pro zařízení TruVision a síťových switchů IFS
  • Aktualizace firmwaru pro zařízení TruVision
  • Synchronizace data a času pro zařízení TruVision
  • Konfigurace zálohování / obnovení pro zařízení TruVision
 
 
Soubory