Domů / Detekce Plynů / Garáže, kotelny, STK / Adresovatelné

Teta MiniDet - Adresovatelný detektor Teta MiniDet LPG

Kód: PW-107-LPG
Doplňkový detektor plynu - propan-butan (LPG), připojitelný k detektoru Teta-EcoWent
Dostupnost:

PW-107-LPG

Teta MiniDet

Teta MiniDet je adresný detektor plynů určený ke snímání koncentrace propan-butanu (LPG) ve veřejných zařízeních (např. garážích nebo parkovištích) a je myšlen jako součást Teta Gas Safety System. Detektor není samostatné zařízení, ale jeho provoz je možný pouze po připojení k detektoru Teta EcoWent , který tvoří měřicí stanici umožňující současnou detekci LPG a oxidu uhelnatého.

Klíčové vlastnosti a funkce:

  • adresování každého zařízení - Jedinečné Teta Gas System nabízí snadné a jasné přiřazení a ověření adres spojených s každým jednotlivým detektorem. Řídicí jednotka poskytuje informace o každém jednotlivém detektoru zvlášť pro každé jednotlivé zařízení.
  • Dvouvodičová   sběrnice - Napájecí napětí i datové signály jsou přenášeny po jediném a běžně dostupném dvouvodičovém kabelu např. typu YDY – žádné kroucené dvoulinky, stínící stínění apod.
  • Katalytické senzory – Katalytické senzory aplikované k měření koncentrace nebezpečných plynů zaručují spolehlivé řízení ventilačních systémů a alarmů, které upozorňují na možnost požáru nebo výbuchu. Senzory jsou necitlivé na vlhkost, změny teploty nebo přítomnost jiných plynů.
Soubory