Domů / Detekce Plynů / Garáže, kotelny, STK / Adresovatelné

Teta EcoWent - Adresovatelný detektor CO

Kód: PW-105-CO
Adresovatelný detektor plynu - oxid uhelnatý (CO), dvouvodičový systém Teta Gas
Dostupnost:

PW-105-CO

Teta EcoWent

Teta EcoWent je adresovatelný detektor plynu pro snímání koncentrací oxidu uhelnatého (CO), navržený jako součást bezpečnostního systému Teta Gas Safety System. Zařízení provádí cyklická měření koncentrace plynů ve vzduchu, informaci o správném provozu nebo překročení nastavených prahových hodnot pak předávají uživateli blikající LED na detektoru. Komunikace mezi detektorem a kompatibilní řídicí jednotkou probíhá přes napájecí a signalizační sběrnici Teta BUS. Systém je navržen jako sběrnicový. Teta EcoWent je kompatibilní s detektory Teta miniDet a vytváří tak kompletní systém detekce CO a LPG pod jednou adresou.

Hlavní výhody detektoru:

  • adresování každého zařízení - Jedinečné Teta Gas System nabízí snadné a jasné přiřazení a ověření adres spojených s každým jednotlivým detektorem Teta EcoWent . Řídicí jednotka poskytuje informace o každém jednotlivém detektoru zvlášť pro každé jednotlivé zařízení.
  • Dvouvodičová sběrnice - Napájecí napětí i datové signály jsou přenášeny po jediném a běžně dostupném dvouvodičovém kabelu, není třeba kroucené dvoulinky,  stínění apod.
  • Elektrochemické senzory – tento typ senzorů se používá k měření koncentrace CO pro umožnění nepřetržitého monitorování s konstantní citlivostí a bez falešných poplachů. To v důsledku zaručuje spolehlivé ovládání ventilačních systémů a alarmů, které varují před nebezpečím otravy oxidem uhelnatým. Senzory mohou být použity ve vlhkém prostředí s proměnou teplotou a přítomností  jiných plynů.
Soubory