Domů / Detekce Plynů / Garáže, kotelny, STK / Adresovatelné

Teta EcoH - Adresovatelný detektor H2

Kód: PW-123-H2
Adresovatelný detektor plynu - vodík (H2), dvouvodičový systém Teta Gas
Dostupnost:

PW-123-H2

Teta EcoH

Teta EcoH je adresovatelný detektor plynu pro snímání koncentrací vodíku (H2), navržený jako součást Teta   Gas - Gas Safety System. Zařízení provádí cyklická měření koncentrace plynů ve vzduchu, informace o správném provozu nebo překročení nastavených prahových hodnot je pak předávána uživateli pomocí blikajících kontrolek na detektoru. Komunikace mezi detektorem a kompatibilní řídicí jednotkou probíhá přes napájecí a signalizační sběrnici Teta Bus. Systém je navržen jako instalační – umožňuje libovolné pořadí vodičů při připojení napájení a datové sběrnice.

Klíčové vlastnosti a funkce:

  • Jedinečné adresování každého zařízení Teta   Gas System nabízí snadné a jasné přiřazení a ověření adres spojených s každým jednotlivým detektorem Teta EcoH . Řídicí jednotka poskytuje informace o každém jednotlivém detektoru zvlášť pro každé jednotlivé zařízení.
  • Dvouvodičová sběrnice – Napájecí napětí i datové signály jsou přenášeny po jediném a běžně dostupném dvouvodičovém kabelu např. typu YDY – žádné kroucené dvoulinky, stínící stínění apod.
  • Katalytické senzory – Katalytické senzory aplikované k měření koncentrace nebezpečných plynů zaručují spolehlivé řízení ventilačních systémů a alarmů, které upozorňují na možnost požáru nebo výbuchu. Senzory jsou necitlivé na vlhkost, změny teploty nebo přítomnost jiných plynů.
Soubory