Domů / Detekce Plynů / Výběr podle plynu / Propan-butan (LPG)

Teta EcoDet - Adresovatelný detektor Teta EcoDet LPG

Kód: PW-106-LPG
Adresovatelný detektor plynu - propan-butan (LPG), dvouvodičový systém Teta Gas
Dostupnost:

PW-106-LPG

Teta EcoDet

Detektor plynu Teta EcoDet jsou monitorovací zařízení určená ke kontrole koncentrace propan-butanu (C3H8, C4H10) v uzavřených prostorech s otevřeným přístupem (např. kotelny, výrobní nebo skladové prostory vytápěné plynovými IR zářiči) a jsou určeny jako součást inovativního zařízení Teta . Plynový bezpečnostní systém. Zařízení provádí cyklická měření koncentrace plynů ve vzduchu, informace o správném provozu nebo překročení nastavených prahových hodnot je pak předávána uživateli pomocí blikajících kontrolek na detektoru. Komunikace mezi detektorem a kompatibilní řídicí jednotkou probíhá přes napájecí a signalizační sběrnici Teta Bus . Systém je navržen jako instalační – umožňuje libovolné pořadí vodičů při připojení napájení a datové sběrnice.

Hlavní výhody detektoru:

  • Jedinečné adresování - Teta Teta Gas System nabízí snadné a jasné přiřazení a ověření adres spojených s každým jednotlivým EcoDet detektorem . Řídicí jednotka poskytuje informace o každém jednotlivém detektoru zvlášť pro každé jednotlivé zařízení.
  • Dvouvodičová sběrnice – Napájecí napětí i datové signály jsou přenášeny po jediném a běžně dostupném dvouvodičovém kabelu např. typu YDY – žádné kroucené dvoulinky, stínící stínění apod.
  • Katalytické senzory – Katalytické senzory aplikované k měření koncentrace nebezpečných plynů zaručují spolehlivé řízení ventilačních systémů a alarmů, které upozorňují na možnost požáru nebo výbuchu. Senzory jsou necitlivé na vlhkost, změny teploty nebo přítomnost jiných plynů.

 

 

Soubory