Akční nabídka IP kamer Tiandy  TC-NCL214N, TC-NCL222N, nahrávacího zařízení TC-NR5005M7-P1 nebo SETU s 4x dome/bullet kamerami

Domů / Sítě + data

SFP-Port 100Base-LX20 Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 20Km - Single-Mode - 1310nm(0~50℃)

Kód: S20-2SLC-20
SFP-Port 1000Base-SX2 Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 2Km - Multi-Mode - 1310nm(0~50℃) - Based on 50/125µm OM4 Laser Optimised Fiber
Dostupnost:
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

SFP-Port 1000Base-SX2 Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 2Km - Multi-Mode - 1310nm (0~50℃) - Based on 50/125µm OM4 Laser Optimised Fiber

Soubory