Nové povinnosti od 1.1.2021 při prodeji nového elektrozařízení a uvádění recyklačního příspěvku na faktuře.

Domů / Sítě + data

SFP-Port 1000Base-ZX Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 70Km - Single-Mode - 1550nm(-40~75℃)

Kód: S35-2SLC-70
PSU for POE302-MS - 100-240V AC Input 54V DC 1.28Amp 72W Output Power Supply Brick model with EU plug(0~+40°C )
Dostupnost:
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

PSU for POE302-MS - 100-240V AC Input 54V DC 1.28Amp 72W Output Power Supply Brick model with EU plug (0~+40°C )

Soubory