Domů / Sítě + data

SFP-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module - 1 RJ45 Copper Port - 100m(0~50℃)

Kód: S30-RJ
SFP-Port 100Base-FX Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 2Km - Multi-Mode - 1310nm(-40~75℃)
Dostupnost:
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

SFP-Port 100Base-FX Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 2Km - Multi-Mode - 1310nm (-40~75℃)

Soubory