Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Advanced / Samostatné jednotky ACS

Samostatná přístupová jednotka pro 4/8 dveří, kovový kryt

Kód: ACCIO-8
Samostatná přístupová jednotka pro 4/8 dveří, kovový kryt
Dostupnost:

ACCIO-8

Accio-8 je plně funkční samostatný ovladač pro 4-8 dveří a výtahů. Poskytuje kompletní a všestranné řešení kontroly přístupu s pokročilými funkcemi kontroly přístupu. Poskytuje kompletní řízení přístupu v reálném čase pro čtyři až osm dveří nebo výtahů, s napájením a krytem. Ovladač dveří/výtahů Accio může pracovat offline bez snížení výkonu, pokud by komunikace s aplikací Advisor Management selhala, protože nabízí plný offline provoz. Ovládání dveří a výtahu lze použít v jediném ovladači dveří konfigurací dveří na výtahy.

Bezpečnost

Accio-8 byl navržen se zaměřením na bezpečnost tím, že prokazuje plně šifrovanou komunikaci mezi kontrolérem a aplikací pro správu a mezi kartou a čtečkami a také mezi čtečkami a kontrolérem Accio-8 (pomocí zabezpečených čteček ATS nebo OSDP). Jinými slovy, Accio-8 poskytuje zabezpečení komunikace od karty po software.

Expandéry

Expandéry se používají k rozšíření počtu vstupů v ovladači Accio-8. Expandéry umožňují připojení vstupů i výstupů/relé na místě vzdáleném od ovladače Accio-8. Detektory, dveřní kontakty a další detekční zařízení jsou připojena k expandérům, které každou změnu stavu hlásí ústředně ke zpracování. Dostupné expandéry zahrnují podporu s přídavným napájením i bez něj.

Speciální funkce

Kromě standardních možností řízení přístupu nabízí řešení speciální funkce, jako je anti-passback, počítání uživatelů nebo blokování používané typicky v náročnějších bezpečnostních aplikacích.
Funkce výtahu nabízí řešení, kde lze tlačítka podlahy výtahu ovládat úrovněmi přístupu uživatelů. Výstupy odkazující na podlaží pro daný výtah se přepnou tak, aby umožňovaly stisknutí tlačítka pouze pro povolená podlaží.

Konektivita

Accio-8 je připojen ke čtečkám a expandéru přes sběrnici RS485. Alternativně lze připojit také čtečky OSDP, jako je řada čteček ACI42x.
Spojení se správou uživatelů nebo správou poradců je prostřednictvím přímého IP připojení.

Řízení

Accio-8-kit-1 obsahuje aplikaci pro správu uživatelů, která poskytuje prostředky pro konfiguraci uživatelů a přístupových práv ke dveřím pro tyto uživatele až pro 16 dveří (nebo 2 x Accio-8).
Advisor Management je alternativou, která umožní více dveří, ale také konektivitu k dalším zařízením, jako jsou EZS, videorekordéry, požární systémy a další.

Soubory