Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Advanced / Samostatné jednotky ACS

Samostatná přístupová jednotka pro 4/8 dveří, kovový kryt, s management software ATS8600

Kód: ACCIO-8-KIT-1
Sada 1 x ACCIO-8 se základním softwarem "ATS8600 Basic ACCIO" s lokální databází s možností správy až dvou ACCIO-8 (16 dveří)
Dostupnost:

Přehled produktu

Accio-8 je plnohodnotný samostatný kontroler pro 4-8 dveří a výtahů. Poskytuje kompletní a všestranné řešení kontroly přístupu s pokročilými funkcemi kontroly přístupu. Poskytuje úplnou kontrolu přístupu v reálném čase pro čtyři až osm dveří nebo výtahů s napájením a krytem. Kontroler dveří/výtahu Accio může pracovat offline bez snížení výkonu, pokud selže komunikace s aplikací Advisor Management, protože nabízí úplný offline provoz. Ovládání dveří a výtahů lze použít spolu v jednom kontroléru dveří konfigurací dveří na výtahy.

Expandéry

Expandéry se používají k rozšíření počtu vstupů v Accio-8. Expandéry umožňují připojení vstupů i výstupů/relé na místě vzdáleném od Accio-8. Detektory, dveřní kontakty a jiná detekční zařízení jsou připojeny k expandérům, které každou změnu stavu hlásí kontroléru ke zpracování. Dostupné expandéry zahrnují verze s přídavným napájením nebo bez něj.

Speciální vlastnosti

Kromě standardních možností řízení přístupu nabízí řešení speciální funkce, jako je antipassback, počítání uživatelů nebo promknutí, které se obvykle používá v náročnějších bezpečnostních aplikacích.

Funkce výtahu nabízí řešení, kde mohou být tlačítka v kabině výtahu ovládána úrovněmi přístupu uživatelů. Výstupy odkazující na patra pro daný výtah se přepnou tak, aby umožňovaly stisk tlačítka pouze pro povolená patra.

Accio-8 byl navržen se zaměřením na bezpečnost prokázáním plně šifrované komunikace mezi aplikací na správu – ACCIO-8 – čtečkami (zabezpeč. ATS nebo OSDP). – kartami, jinými slovy, Accio-8 poskytuje zabezpečení komunikace od karty po software.

Accio-8 je připojen ke čtečkám a expandéru přes sběrnici RS485. Alternativně lze připojit i čtečky OSDP, jako je řada čteček ACI42x.

Spojení se správou uživatelů nebo Advisor management je přes přímé IP připojení.

Management

Accio-8-kit-1 obsahuje aplikaci pro správu uživatelů, která poskytuje prostředky pro konfiguraci uživatelů a přístupová práva ke dveřím pro tyto uživatele až pro 16 dveří (nebo 2 x Accio-8).

Advisor Management je alternativa, která umožní více dveří, ale také konektivitu k jiným zařízením, jako jsou zabezpečovací ústředny, videorekordéry, požární systémy a další.

ACCIO-8 kombinovaný s CDC4 + ústřednou

ACCIO-8 lze zkombinovat na instalacích s CDC4 (které obsahují i ​​řízení poplachů ve spojení s ústřednou ATS Advanced, Axon) na místech kde není vyžadována správa poplachu, ale pouze přístup. různé oddělené vzdálené prostory, pobočky v jiných městech, tam kde ne možnost dotáhnout sběrnici ústředny a pod.

ACCIO-8 podporuje čtení zabezpečených karet Mifare DESFire EV1/2/3 s pomocí čteček ATS118x, nicméně je nutný programátor ATS PROGRAMMER NO SW pro konfiguraci vlastních bezpečnostních údajů a zápis do karet přes ATS8600. Pro podrobnosti o tomto speciálním režimu nás kontaktujte.

Standardní vlastnosti

 • Kontrola přístupu v reálném čase pro 4-8 dveří / výtahů
 • Kompletní databáze pro offline provoz
 • Samostatné řešení, které nevyžaduje žádnou zabezpečovací ústřednu jako hlavní zařízení
 • Jakékoliv dveře lze nakonfigurovat jako výtah: použijte obě spolu v jednom kontroléru
 • Plné funkce řízení přístupu: promknutí, počet uživatelů, antipassback s regiony
 • Až 65 532 uživatelů s kartou a/nebo PIN
 • Až 32 čteček na kontrolér a 6 na dveře
 • Dvě lokální datové sběrnice s konfigurovatelným protokolem
 • Podpora bezpečných čteček, čteček OSDP a bezdrátových zámků
 • Na desce jsou vstupy, dveřní relé, IP připojení a možnosti rozšíření
 • Provoz v rozšířeném režimu: uživatelé ovládající přístup spravovaný pomocí Advisor Management