Domů / Ostatní / Prodej ukončen

Rozšiřující modul ATS pro monitorování 16 až 32 bezdrátů (ATS1230)

Kód: ATS1230 Prodej ukončen
Modul DGP 16/32 bezdrátových vstupů, 433 MHz série RF (63 bit), plastová krabice s ext. anténou, 19,2 x 13,2 x 2,7 cm s anténou, bez zdroje
Dostupnost:

Přehled produktu

Bezdrátové modul vstupů ATS1230 je přijímač na 433 MHz pro rozšíření lokální sběrnice ATS Advanced nebo ATS Master o bezdrátová zařízení.
Přijímá informace od Interlogix kompatibilních 433 MHz typů detektorů s protokolem naprogramovaným v DGP. ATS1230 je vybavena prostorovou diverzitou pro minimalizaci nulového signálu nebo mrtvých bodů s jmenovitým dosahem přijímače 460 m na volném prostranství. Pokud je třeba eliminovat mrtvé místa, je možné použít 433 MHz opakovat signálu. Napájen může být ze sběrnice ATS nebo externího zdroje.

DGP - expandéry vstupů / výstupů

Expandéry vstupů / výstupů (DGP) se používají k rozšíření počtu poplachových vstupů v systému a umožňují připojení vstupů a relé na místo vzdálené od ústředny ATS Advanced nebo ATS MASTER. DGP komunikují prostřednictvím zpráv a odpovědí a posílají poplachy do ústředny na zpracování. DGP shromažďují informace z detektorů, kontaktů dveří a jiných podobných zařízení. V nabídce jsou DGP pro připojení běžných zařízení, bezdrátových zařízení, jakož i inteligentních adresovatelných zařízení. K dispozici jsou i speciální 4-dveřové a 4-výtahové DGP pro řízení kontroly vstupu pro dveře a výtahy.

Funkčnost

ATS1230 bezdrátové DGP rozšiřuje kapacitu vstupů ústředen ATS Advanced nebo ATS Master až do 32 bezdrátových vstupů použitím Interlogix "Learn Mode" 433 MHz bezdrátových prvků (krystal nebo povrchové akustické vlny SAW) ..
ATS1230 může být až do 335 m od ústředny ATS při použití kabelu WCAT52 / 54.
Tlačítka na přívěšcích mohou být konfigurovány pro zapnutí / vypnutí oblastí nebo ovládání výstupů relé, jako například ovládání garážových vrat nebo zapínání / vypínání systému v kanceláři.

Vlastnosti

  • Rozšiřuje vstupy ústředny Advisor Master / Advanced až o 32 bezdrátových vstupů
  • Bezdrátové detektory Interlogix "Learn Mode" 433 MHz (krystal nebo povrchové akustické vlny SAW) s protokolem 63-bit
  • Může byt umístěn až 335 m od ústředny při použití kabelu WCAT52 / 54
  • Prostorová diverzita na minimalizaci výpadků signálu a nominální dosah 460 m v otevřeném prostoru
  • Pokud mají byt eliminovány místa bez signálu, je možné použít opakovače signálu 433 MHz
  • Může byt napájen ze sběrnice ATS nebo z externího zdroje
  • Tlačítka přívěsků mohou byt naprogramované na zapínání a vypínání oblastí nebo na spínání výstupů
  • Na dálkové otevírání garážových vrat i na ovládání oblastí.