Domů / Ostatní / Klíčové trezory

Přenosný klíčový trezor - StrongBox pro 3 klíče - Hnědá

Kód: 001404
Přenosný klíčový trezor s pogumovanou objímkou pro připevnění na kliku, plot, rám, atd... - StrongBox pro 3 klíče - Hnědá
Dostupnost:

Klíčový trezor řady StrongBox s pogumovanou objímkou pro připevnění k plotu, rámu, klice, atd... a pro uložení až 3 klíčů v hnědé/jílové barvě.

Klíčové trezory dodávané společností TECHFORS jsou ideálním bezpečným řešením uložení klíčů při správě majetku, uložení náhradních klíčů k nemovitostem, vozovému parku, kolům, motorkám, vozíkům i servisním zařízením. Tento systém je vhodný jak pro domácí, tak firemní využití.

Všechny modely klíčových trezorů mají nastavitelný kód, který může být kdykoli změněn pro vyšší bezpečnost. Jsou vyrobené z pevné oceli, která vydrží déšť, sníh, mráz i jiné klimatické podmínky.

Verze s klávesou nebo číselníkem se snadno zavěsí na kliku, plot nebo zábradlí. Stačí otevřít víko, vysunout objímku a zavěsit. Nejsou zapotřebí žádné nástroje. Přenosný KeySafe je vyroben z odolného kovu s ochrannou gumovou skořepinou a je odolný vůči klimatickým podmínkám.

• Uložiště až pro 3 klíče.
• Lze objednat s klávesnicí, číselníkem nebo pro
zabudovanou montáž.
• K dispozici v bílé, černé, šedé a titanové barvě.
• Rozměry včetně objímky: 11,3 x 14,6 x 4,6 cm.
• K dispozici také v provedení pro montáž na dveře,
8,6 x 10,5 x 5,6 cm.

Soubory