Domů / Ostatní / Prodej ukončen

Náhradní deska - modul 8 - 32 vstupů, 8 - 16 výstupů pro ústředny ATS, výstup pro sirénu (ATS1203EMBC)

Kód: ATS1203EMBC Prodej ukončen
Náhradní deska - modul 8 - 32 vstupů, 8 - 16 výstupů pro ústředny ATS, výstup pro sirénu
Dostupnost:

ATS1203EMBC možná náhrada ATS1201E nebo ATS1204E

Náhradní deska - modul 8 - 32 vstupů, 8 - 16 výstupů pro ústředny ATS, výstup pro sirénu

 

Přehled produktu

ATS1201E / ATS1203E / ATS1204E nabízejí 8 vstupů, 8 výstupů otevřený kolektor a výkonový výstup pro sirénu. DGP se mohou rozšířit až na 32 vstupů a 32 výstupů. Má zabudovaný 3 A zdroj.

DGP - expandéry vstupů / výstupů

Expandéry vstupů / výstupů (DGP) se používají k rozšíření počtu poplachových vstupů v systému a umožňují připojení vstupů a relé na místo vzdálené od ústředny ATS Advanced nebo ATS MASTER. DGP komunikují prostřednictvím zpráv a odpovědí a posílají poplachy do ústředny na zpracování. DGP shromažďují informace z detektorů, kontaktů dveří a jiných podobných zařízení. V nabídce jsou DGP pro připojení běžných zařízení, bezdrátových zařízení, jakož i inteligentních adresovatelných zařízení. K dispozici jsou i speciální 4-dveřové a 4-výtahové DGP pro řízení kontroly vstupu pro dveře a výtahy.

Připojení k systémové sběrnici

Systémová datová sběrnice se používá k připojení DGP (na dodatečné zón) a RAS (klávesnic a čteček) k ústřednám ATS Advanced nebo ATS MASTER. DGP zařízení mohou být vzdálené až do 1,5 km od ústředny ATS.
RAS a DGP musí být připojeny přes 2-párový kroucený stíněný datový kabel k systémové sběrnici (doporučeno WCAT 52). Stínění datového kabelu by mělo být připojeno k uzemnění na ústředně ATS a mělo by být odpojeny na jakémkoli jiném konci.

Funkčnost

Pokud dojde k poruše komunikace, DGP si pamatuje poslední poplachové stavy připojených detektorů, což pomáhá identifikovat možné příčiny poruch.
Až 15 DGP lze připojit přímo k ústřednám Advisor Master a až 8/15/30 k ústřednám ATS Advanced. Pro každý DGP rozšířen na více než 16 vstupů se celkový počet DGP v systému snižuje o jeden, a pokud má systém všechny své DGP zcela rozšířené na 32 vstupů, fyzický počet DGP v systému se stává 8 (platí pro Advisor Master ústředny).

Vlastnosti

  • 8 vstupů na desce
  • Rozšiřitelné na 32 vstupů
  • 8 výstupů otevřený kolektor
  • Rozšiřitelné na 32 výstupů
  • 1 výkonový výstup pro sirénu
  • Zabudovaný spínaný zdroj se zálohou
  • Místo pro 7/18/26 Ah baterii
  • EN50131 stupeň 3.