Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Classic / Moduly - DGP + ACS

Modul rozšíření 8-16 vstupů a 8 výstupů (16) pro zapojení na sběrnici ATS. Modul má přední i zadní tamper. Je v kovové skříni ATS1643 (ATS1211E)

Kód: ATS1211E
Modul rozšíření 8-16 vstupů a 8 výstupů (16) pro zapojení na sběrnici ATS. Modul má přední i zadní tamper. Je v kovové skříni ATS1643
Dostupnost:

DGP - expandéry vstupů / výstupů

Expandéry vstupů / výstupů (DGP) se používají k rozšíření počtu poplachových vstupů v systému a umožňují připojení vstupů a relé na místo vzdálené od ústředny ATS Advanced nebo ATS MASTER. DGP komunikují prostřednictvím zpráv a odpovědí a posílají poplachy do ústředny na zpracování. DGP shromažďují informace z detektorů, kontaktů dveří a jiných podobných zařízení. V nabídce jsou DGP pro připojení běžných zařízení, bezdrátových zařízení, jakož i inteligentních adresovatelných zařízení. K dispozici jsou i speciální 4-dveřové a 4-výtahové DGP pro řízení kontroly vstupu pro dveře a výtahy.

Připojení k systémové sběrnici

Systémová datová sběrnice se používá k připojení DGP (na dodatečné zón) a RAS (klávesnic a čteček) k ústřednám ATS Advanced nebo ATS MASTER. DGP zařízení mohou být vzdálené až do 1,5 km od ústředny ATS.
RAS a DGP musí být připojeny přes 2-párový kroucený stíněný datový kabel k systémové sběrnici (doporučeno WCAT 52). Stínění datového kabelu by mělo být připojeno k uzemnění na ústředně ATS a mělo by být odpojeny na jakémkoli jiném konci.

Funkčnost

Pokud dojde k poruše komunikace, DGP si pamatuje poslední poplachové stavy připojených detektorů, což pomáhá identifikovat možné příčiny poruch.
Až 15 DGP lze připojit přímo k ústřednám Advisor Master a až 8/15/30 k ústřednám ATS Advanced. Pro každý DGP rozšířen na více než 16 vstupů se celkový počet DGP v systému snižuje o jeden, a pokud má systém všechny své DGP zcela rozšířené na 32 vstupů, fyzický počet DGP v systému se stává 8 (platí pro Advisor Master ústředny).

Vlastnosti

  • 8 vstupů na desce
  • Rozšiřitelné na 16 vstupů
  • 8 výstupů otevřený kolektor
  • Rozšiřitelné na 16 výstupů
  • Napájení ze systémové sběrnice / externím zdrojem
  • ATS1644 plastový kryt
  • EN50131 stupeň 3.