Domů / PZTS (EZS) + ACS

Modul DGP 16/32 bezdrátových vstupů, 868 MHz série Gen 2, plastová krabice s interní anténou, na sběrnici ATS Advanced / Classic (ATS1235)

Kód: ATS1235
Modul DGP 16/32 bezdrátových vstupů, 868 MHz série Gen 2, plastová krabice s interní anténou, na sběrnici ATS Advanced / Classic, 165 x 115 x 40 mm, EN stupeň 2
Dostupnost:

Přehled produktu

ATS1235 (rozšířený bezdrátový DGP) rozšiřuje kapacitu vstupů ústředen Advisor Advanced a Master, a to až o 32 zón pomocí bezdrátových senzorů UTC Fire & Security 868 MHz Gen 2: PIR, kontakty, přívěsky atd. Maximální vzdálenost od ústředny je 1500 metrů.
Model ATS1235 je vybaven prostorovou diverzitou pro minimalizaci nulového signálu nebo mrtvých bodů s jmenovitým dosahem přijímače 400m na ​​volném prostranství. Pokud je třeba eliminovat mrtvé místa, je možné použít 868 MHz opakovat signálu. Napájen může být ze sběrnice ATS nebo externího zdroje.
Přívěsky mohou být naprogramovány pro uživatele k zapnutí a vypnutí nebo na ovládání relé.
S ATS1235 může být ústředna ATS nakonfigurována jako hybridní systém, kde můžete optimalizovat systém distribuovanými přijímači v prostorách.

DGP - expandéry vstupů / výstupů

Expandéry vstupů / výstupů (DGP) se používají k rozšíření počtu poplachových vstupů v systému a umožňují připojení vstupů a relé na místo vzdálené od ústředny ATS Advanced nebo ATS MASTER. DGP komunikují prostřednictvím zpráv a odpovědí a posílají poplachy do ústředny na zpracování. DGP shromažďují informace z detektorů, kontaktů dveří a jiných podobných zařízení. V nabídce jsou DGP pro připojení běžných zařízení, bezdrátových zařízení, jakož i inteligentních adresovatelných zařízení. K dispozici jsou i speciální 4-dveřové a 4-výtahové DGP pro řízení kontroly vstupu pro dveře a výtahy.

Funkčnost

ATS1235 bezdrátové DGP rozšiřuje kapacitu vstupů ústředen ATS Advanced nebo ATS Master až do 32 bezdrátových vstupů použitím UTC Fire & Security "Learn Mode" 868 MHz bezdrátových prvků.
ATS1235 může být až do 1500 m od ústředny ATS při použití kabelu WCAT52 / 54.
Tlačítka na přívěšcích mohou být konfigurovány pro zapnutí / vypnutí oblastí nebo ovládání výstupů relé, jako například ovládání garážových vrat nebo zapínání / vypínání systému v kanceláři.

EN50131

ATS1235 splňuje špecifiukáciu EN50131-5-3: 2004 Stupeň 2 pro bezdrátové systémy jako například dohled detektorů a lokální a vzdálené snížení citlivosti o -6 dB při údržbě čí revizi.

Standardní vlastnosti

  • Rozšiřuje vstupy ústředny Advisor Master / Advanced až o 32 bezdrátových vstupů
  • Bezdrátové detektory UTC Fire & Security "Learn Mode" 868 MHz (krystal nebo povrchové akustické vlny SAW)
  • Může byt umístěn až 1500 m od ústředny při použití kabelu WCAT52 / 54
  • Prostorová diverzita na minimalizaci výpadků signálu a nominální dosah 400 m v otevřeném prostoru
  • Pokud mají byt eliminovány místa bez signálu, je možné použít opakovače signálu 868 MHz UTC F & S
  • Může byt napájen ze sběrnice ATS nebo z externího zdroje
  • Tlačítka přívěsků mohou byt naprogramované na zapínání a vypínání oblastí nebo na spínání výstupů
  • Na dálkové otevírání garážových vrat i na ovládání oblastí.
  • Možnost diagnostiky prostředí s použitím softwaru bez nutnosti použití ústředny (zkoušky dosahu)
  • EN50131 stupeň 2.