Domů / Ostatní / Klíčové trezory

Klíčový trezor - StrongBox SlimLine pro montáž do vozu s ochranným krytem - Šedá

Kód: 001324
Klíčový trezor - StrongBox SlimLine pro montáž do vozu s ochranným krytem - Šedá
Produkt již není v prodeji

Klíčový trezor StrongBox SlimLine AUTO je určený pro pevnou montáž do vozidla (např. do podběhu) a je dodáván v šedé barvě s ochranným černým krytem.

Klíčový trezor se trvale připevňuje k Vašemu vozidlu pomocí 4 samořezných šroubů. Namontovat lze například do podběhu kol, na rám tažného zařízení, na bok přívěsu nebo vozíku. Součástí je kryt, který chrání před špínou a nečistotami, jako je sníh, led a sůl. Tlačítka kódové klávesnice jsou snadno přístupné a uživatelsky přívětivé. Nastavený kód, který si zvolíte z více jak 1000 možných kombinací je možné kdykoli měnit. Skladujte například náhradní klíče u vozidla a už nikdy nebudete řešit problém se zabouchnutými klíči ve voze. Balení obsahuje kompletní sadu pro montáž.

Klíčové trezory dodávané společností TECHFORS jsou ideálním bezpečným řešením uložení klíčů při správě majetku, uložení náhradních klíčů k nemovitostem, vozovému parku, kolům, motorkám, vozíkům i servisním zařízením. Tento systém je vhodný jak pro domácí, tak firemní využití.

 

• Čelní kryt s klávesnicí

• Snadná montáž (dodáváno včetně šroubů).

• Rozměry: 17,8 x 8,1 x 6,9 cm.

• Váha: 0,66 kg.

Soubory