Domů / Ostatní / Prodej ukončen

Klíčový trezor MAX s dlouhým závěsem

Kód: 674144 Prodej ukončen
Klíčový trezor MAX s dlouhým závěsem
Dostupnost:

Klíčový trezor MAX s dlouhým závěsem.

Klíčové trezory, které se umisťují na okno automobilu umožňují rychlý přístup k automobilům. Když jsou klíče uloženy u vozidla, váš prodej může být efektivnější, protože zaměstnanci mohou trávit čas tím, že pomáhají zákazníkům více s výběrem a mohou je obratem vyzvat k
testovací jízdě, která bývá rozhodujícím faktorem aniž by museli chodit do kanceláří pro klíče a tím nechat zákazníka samotného. Patentovaný systém „Title Lock and Key“, používaný s našimi mechanickými klávesnicemi, využívá jedinečného kódu. Klíčové trezory každého prodejce lze otevřít pouze pomocí klíče, který je pro danou firmu specificky zakódován. Zaměstnanci potřebují pouze jeden klíč pro přístup k jakémukoli z mechanických boxů umístěných na vašich vozidlech a můžete kombinovat i různé typy klíčových trezorů určených pro automobilový průmysl.

 

MAX

Odolný, uživatelsky přívětivý a univerzální Supra Max je vyroben z jednoho kusu materiálu a jeho sklopné víko je kromě standardní úpravy odolné vůči vnějším vlivům, potažené práškovou barvou pro dlouhodobé používání bez známek znehodnocení. Klíčový trezor řady MAX je vysoce odolný a univerzální, takže jej můžete využít kdekoli. Zámek klíčového trezoru je chráněn před vnějšími vlivy ale i před vniknutím nečistot do mechanizmu zámku. Klíčový trezor je vyroben ze slitiny nekorozivního zinku.

Soubory