Domů / Ostatní / Prodej ukončen

KIT ATS Advanced ATS1500A-MM + klávesnice ATS1135

Kód: ATS1500A-MM-HK Prodej ukončen
ATS1500A-MM + ATS1135, Ústředna EZS, 8 vstupů na DPS, 4 oblasti, max. 32 vstupů. Integrovaný přístupový systém (až 8 klávesnic/ čteček až 7 expanderů.
Dostupnost:

ATS1500A-MM-HK

ATS1500A-MM + ATS1135, Ústředna EZS, 8 vstupů na DPS, 4 oblasti, max. 32 vstupů. Integrovaný přístupový systém (až 8 klávesnic/ čteček až 7 expanderů. Lze připojit bezdrátové detektory. Střední kovová skříň.

Standardní vlastnosti

 • 8 zón na základní desce
 • Max. 32 zón - drátové, bezdrátové nebo kombinace
 • Ekonomické rozšíření vstupů a výstupů ústředny zásuvnými rozšířeními
 • Až do 16 vstupů pro otřesové detektory
 • 4 oblasti
 • Do 50 uživatelů (bez ATS125x)
 • Až do 64532 uživatelů (s ATS 125x + ATS1832)
 • EN50131 stupeň bezpečnosti 2/3
 • USB port pro lokální konfiguraci / aktualizaci firmwaru
 • 8 klávesnic / čteček v systému
 • 7 DGP v systému
 • Více jazyková podpora - každý uživatel může mít jiný jazyk
 • Integrovaný 10/100 Mb Ethernet port (-IP verze)
 • IP diagnostika
 • Dynamická / statická IP adresa a podpora DNS
 • IP přenosy na OH-NETREC přijímač / GPRS volitelně
 • Upload / download přes IP / GPRS
 • Zásuvný modul komunikátoru PSTN pro přenosy nebo konfiguraci
 • Automatické zapnutí - kalendáře - časování výstupů
 • Funkcionalita přemostění dveří
   

Advisor Advanced je plnohodnotné bezpečnostní řešení kombinující poplašný systém narušení a přístupový systém spolu s nejmodernějšími způsoby propojení, které nabízejí široký rozsah aplikací pro dálkové ovládání. Produktová linie má 3 varianty v závislosti od ní může podporovat od 32 do 512 zón, které lze programově rozdělit od 4 do 64 nezávislých oblastí. Každá oblast může mít vlastní uživatelské rozhraní.
Nová produktová linie Advisor Advanced je navržena tak, aby plně splňovala EN50131 pro stupeň 2, nebo stupeň 3 pokud je použita sada tamperu ATS-MM-TK.

Advisor Advanced produktová linie

Advisor Advanced je rodina produktů různých typů ústředen (ATSx500), které mají stejný software, strukturu menu a základní metody interakce s uživatelem. Využívajíc existující ATS příslušenství, jako například klávesnice, čtečky a expandéry, přináší spolehlivý systém a širokou škálu možností pro zvýšení funkcionality systému.

Jednoduchost použití

Systém Advanced Advisor je navržen pro snadné používání. Řada Advisor Advanced nabízí snadný přístup k menu a prohlížení menu, jakož i rychlý přístup k jednotlivým položkám. K dispozici je nápověda na poskytování tipů během konfigurace. Používání běžných funkcí, jako jsou zapnutí a vypnutí hlídání, jsou navrženy tak, aby byly pro koncové uživatele intuitivní.

Podpora drátových i bezdrátových detektorů

Systém Advisor Advanced je plně hybridní systém - umožňuje libovolnou kombinaci drátových a bezdrátových zařízení.

Komunikace

Advisor Advanced umožňuje flexibilní komunikační možnosti s nebo bez IP (na desce) nebo PSTN (doplňkově), či GSM / GPRS (doplňkově).

Platforma ATSx500-IP má zabudované 10/100 Mb ethernet připojení podporující IP hlášení na OH-NETREC přijímač a dálkovou konfiguraci s ATS85x0 softwary.

Hlášení koncovému uživateli mohou být přes hlasový modul a SMS a je možné využít různé přenosové cesty.

Dálková aktualizace firmwaru

Povýšení firmwaru lze provést pomocí USB klíče, bez nutnosti počítače nebo i dálkově (platí od verze firmwaru MR3.0), což výrazně redukuje počet servisních výjezdů a také celkové servisní náklady.

Vzdálené a mobilní aplikace

Stále více uživatelů poplachových systémů připojuje jejich systémy k profesionálním centrálním monitorovacím pultem, které obvykle poskytují služby na bázi 24/7, kde kromě hlídání stavu nabízejí i jiné služby: diagnostika stavu a servis na dálku atd. ATS85xx software vzdálených servisních služeb je postaven na vybavení operátorů monitorovacích center nástroji pro obsluhu více událostí a ústředen a zvýšením úrovně služeb poskytovaných profesionálním zákazníkům.

Koncoví uživatelé mohou těžit z ATS8600 management řešení integrujícího zabezpečovací, přístupové, video a požární systémy do 1 společného softwarového celku.

Na vrcholu tohoto všeho mohou koncový zákazníci ovládat jejich systém bezplatnou mobilní aplikací pro iOS a Android a přijímat push notifikace, zda prohlížet události nebo video z Pirce snímačů.

Integrovaný přístupový systém

Všechny ústředny mohou ovládat více dveří a umožňují uživatelům v případě oprávněného přístupu vypnout poplachové oblasti. Ústředny Advisor Advanced lze rozšířit pomocí zpětně kompatibilních dveřních kontrolérů ATS125x a získat tak plnohodnotné funkce kontroly přístupu. V závislosti na modelu ústředny je možné pomocí těchto kontrolérů, které jsou připojeny na sběrnici RS-485 ovládat až do 48 inteligentních dveří.

Cloudové řešení UltraSYNC

Od verze firmwaru MR4.0 podporují všechny ústředny ATSx500A cloudové řešení UltraSYNC, což umožňuje připojit se na ústřednu z mobilní aplikace nebo aplikace ATS85xx bez nutnosti konfigurovat síťové směrovače nebo znát veřejnou IP / DNS adresu ústředny.

Soubory