Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Advanced

Inteligentní přístupová jednitka DGP 4 - 8 dveří, Ethernet, 8 - 32 vstupů, 4 - 16 (68) výstupů, 4 wiegand rozhraní, náhradní deska

Kód: CDC4-EN-MBC
Inteligentní DGP 4 - 8 dveří, Ethernet, 8-32 vstupů, 4-16 (68) výstupů, 2 x RS485 pro 32 x ATS RAS / OSDP2 / bezdr. zámky, 65k uživatelů, 2 režimy: standardní (jako ATS125x) / rozšířený (8 dveří, konfig. s ATS8600 / C4), náhradní deska
Dostupnost:

CDC4-EN

Přehled produktu

CDC4-EN je 4 - 8 dveřový kontrolér. Poskytuje kompletní a všestranné řešení kontroly přístupu k rozšíření systému Advisor Advanced o pokročilé funkce kontroly přístupu. Poskytuje plně integrovanou kontrolu přístupu a poplachu v reálném čase pro 4 až 8 dveří s napájením a krytem. K ústředně Advisor Advanced je možné připojit celkem 12 kontrolérů dveří, což poskytuje celkem 48 nebo 96 dveří s plným přístupem. CDC4-EN může pracovat off-line bez snížení výkonu, v případě selhání komunikace s ústřednou Advisor Advanced, protože nabízí úplný off-line provoz. Toto kombinované řešení zabezpečení a přístupu redukuje kabeláž a počet zařízení, protože stejné zařízení jako čtečky a vstupy se dají použít na oba účely.

Speciální vlastnosti

Kromě standardních možností řízení zabezpečení a přístupu nabízí řešení speciální funkce, které jsou možné pouze díky skutečné kombinaci obou systémů do jednoho. Tyto vlastnosti variují od změny zabezpečení na dveřích, kdy byla oblast narušení vypnutá, uzamykání dveří, kdy se oblast narušení zapnutá, brání přístupu na základě stavu oblasti narušení nebo zahájení automatického zapínání, když poslední uživatel opustil oblast kontroly přístupu. Mezi speciální funkce řízení přístupu patří "high security" uživatelé pro vysoce zabezpečené oblasti, jako jsou trezory, podpora maker jako doplněk standardních funkcí.

Bezpečnost

CDC4-EN byl navržen se zaměřením na bezpečnost. Nejen zabezpečením plně šifrované komunikace mezi kontrolérem a aplikací pro správu, ale i mezi kontrolérem CDC4-EN a ústřednou Advisor Advanced, mezi kartou a čtečkami, jakož i mezi čtečkami a kontrolérem CDC4-EN nebo ústřednou Advisor Advanced. Jinými slovy, CDC4-EN poskytuje zabezpečení komunikace z karty až po software.

Konektivita

Jakýkoliv CDC4-EN může pracovat ve dvou režimech. V "standardním" režimu je CDC4 řízené kompletně z ústředny Advisor Advanced a poskytuje 4 dveří. Chová se jako starší ATS125x moduly, poskytuje stejné vlastnosti a údaje uživatelů jsou spravovány ústřednou ATS Advanced. V "rozšířeném" režimu je CDC4 také nakonfigurován prostřednictvím ústředny Advisor Advanced pomocí ATS8500 nebo ATS8550. I v rozšířeném režimu si CDC4-EN vyměňuje poplachové informace s ústřednou, avšak je CDC4-EN také připojen přes IP na ATS8600 pro konfiguraci uživatele, přičemž poskytuje až 8 dveří. Nadstavba odešle uživatelská data týkající se poplachů na ústřednu Advisor Advanced a týkající se přístupu přímo do CDC4-EN.

Standardní vlastnosti

 • 4 x Wiegand rozhranní na desce pro vstupní čtečky
 • Řízení poplachů a přístupu v reálném čase na 4 - 8 dveřích na jeden kontrolér
 • Kompletní databáze pro práci offline
 • Až 12 dveřních kontrolérů CDC4-EN poskytujíc 48 (standardní) nebo 96 (rozšířený) inteligentních dveří
 • Funkce plného řízení přístupu: premknutie, počítání uživatelů, "High Security" uživatelé, anti-passback s regiony
 • Až 32 čteček na jeden CDC4-EN a 6 na jedny dveře s flexibilním přiřazením
 • Dvě lokální datové sběrnice s konfigurovatelným protokolem
 • Podpora zabezpečených čteček, čteček OSDP a bezdrátových zámků
 • Zabudované vstupy, dveřní relé, připojení IP a možnosti rozšíření
 • Provoz v rozšířeném režimu: uživatelé řízení přístupu správě přes ATS8600 Advisor Management
 • Provoz ve standardním režimu: Anti-passback mezi všemi dveřními kontroléry připojenými k Advisor Advanced
 • Mapování 32 vstupů / 16 výstupů do ústředny Advisor Advanced pro poplachovou signalizaci
 • 12 Vss napájení pro zámky