Domů /

Inteligentní ATS karta, možnost SECURE módu, pvc, bílá, 125 kHz, 10 ks (ATS1475)

Kód: ATS1475
Inteligentní ATS karta, možnost SECURE módu, 4 x paměť. oblasti pro kreditové operace pvc, bílá, 125 kHz, 10 ks
Dostupnost:

Přehled produktu

Inteligentní karty velikosti CR80 (kreditka) pro ATS systémy s možností přímého potisku. Používá se pro všechny bezkontaktní čtečky ATS a může být naprogramována pomocí programátoru ATS1621 a softwaru TITAN. Vzdálenost čtení je od 0 do 30 cm a závisí na návrhu čtečky.

Funkce zabezpečení

Technologie inteligentních karet ATS má schopnost naprogramovat jedinečný bezpečnostní 4-bytový kód (hodnoty od 0 do 127 se vztahují na EMEA) s 268 milionů kombinací, což umožňuje kartě odemknout / otevřít / vypnout ze střežení na základě tří klíčů; čísla karty, kódu lokality a 4-bajtovového bezpečnostního kódu. Po vytvoření 4-bajtů bezpečnostního kódu a jeho nahrání do programátoru a karet, již není možné číst paměť na kartě nebo dokonce rozpoznat kartu na libovolné jiné čtečce nebo kombinaci TITAN-u a programátora. Komunikace mezi programem TITAN a programátorem může být také chráněna heslem, aby se zabránilo předání 4-bajtů bezpečnostního kódu z programátoru do jiného počítače se systémem TITAN.

Šifrování zápisu / čtení

Technologie ATS Smart Card je vybavena i exkluzivním šifrováním čtení / zápisu. Když je karta prezentována v čtečce, údaje se stáhnou do čtečky, zašifrují a znovu zapíší zpět do karty. Čtečky mohou být nakonfigurovány tak, aby fungovaly samostatně nebo byly připojeny k ovládacím zařízením, jako je kancelářské vybavení nebo prodejní automaty. Tato funkce umožňuje přiřadit kredity na uživatelské karty a odpočítávat jejich pouze na základě používání. Až 65535 kreditů může být přiděleno až do 4 různých bank s 16 úrovněmi přístupu a 4 lokalitami. Čtečka určuje, ze které banky kreditů a v jaké výši se kredit má odečíst při platné prezentaci karty.

Vlastnosti

  • Čtení a zápis
  • Možnost naprogramovat 4 miliardy jedinečných kombinací
  • 4 místa v paměti pro kreditní aplikace.
Soubory