Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Advanced

Čtečka Smart karet na sběrnici ATS, plastové pouzdro, 1 x OC výstup, 1 x RTE vstup (ATS1190)

Kód: ATS1190
Čtečka inteligentních karet na sběrnici ATS, plastové pouzdro, 1 x OC výstup, 1 x RTE vstup, interiér / exteriér, kabel 2,5 m, komunikace RS485 / Wiegand, IP54, -35 - +66 ° C
Dostupnost:

Přehled produktu

Čtečky čipových karet ATS1190 se připojují přímo na datovou sběrnici RS485 ústředny nebo 4-dveřního kontroleru a mohou být nakonfigurovány a adresovány prostřednictvím klávesnice LCD. Některé možnosti zabezpečení (kód lokality a 4bajtový bezpečnostní kód) jsou programovatelná pouze prostřednictvím TITAN-u a konfiguračních karet. Model ATS1190 se standardně dodává s bílým odnímatelným krytem, ​​který lze zaměnit za černý (objednatelný samostatně).

funkce zabezpečení

Technologie inteligentních karet ATS má schopnost naprogramovat jedinečný bezpečnostní 4-bytový kód (hodnoty od 0 do 127 se vztahují na EMEA) s 268 milionů kombinací, což umožňuje kartě odemknout / otevřít / vypnout ze střežení na základě tří klíčů; čísla karty, kódu lokality a 4-bajtovového bezpečnostního kódu. Po vytvoření 4-bajtů bezpečnostního kódu a jeho nahrání do programátoru a karet, již není možné číst paměť na kartě nebo dokonce rozpoznat kartu na libovolné jiné čtečce nebo kombinaci TITAN-u a programátora. Komunikace mezi programem TITAN a programátorem může být také chráněna heslem, aby se zabránilo předání 4-bajtů bezpečnostního kódu z programátoru do jiného počítače se systémem TITAN.

Šifrování zápisu / čtení

Technologie ATS Smart Card je vybavena i exkluzivním šifrováním čtení / zápisu. Když je karta prezentována v čtečce, údaje se stáhnou do čtečky, zašifrují a znovu zapíší zpět do karty. Čtečky mohou být nakonfigurovány tak, aby fungovaly samostatně nebo byly připojeny k ovládacím zařízením, jako je kancelářské vybavení nebo prodejní automaty. Tato funkce umožňuje přiřadit kredity na uživatelské karty a odpočítávat jejich pouze na základě používání. Až 65535 kreditů může být přiděleno až do 4 různých bank s 16 úrovněmi přístupu a 4 lokalitami. Čtečka určuje, ze které banky kreditů a v jaké výši se kredit má odečíst při platné prezentaci karty.

Vícenásobné přiložení karty

Čtečka čipových karet ATS1190 lze používat na zapínání / vypínání oblastí, jakož i na přístupové aplikace. Je vhodná k používání funkcí vícenásobných přiložení karty, které jsou k dispozici pro skupinu produktů Advisor Advanced a Advisor Master. Uživatel může zapnout systém tím, že svou kartu přiloží třikrát v intervalu 10 sekund. Další aplikace může být pro dveře, které mohou být naprogramovány tak, že jedno přiložení karty dveře odemkne, přiložení 2x toutéž kartou ponechá dveře odemknuté aby lidé mohli chodit dovnitř a ven bez karty a přiložením karty 3 x dveře opět zamkne.

Vlastnosti

  • Rozhraní ATS RS485, Wiegand
  • použití:

- přímo na systémovou sběrnici ATS

- k přístupovým systémem různých výrobců

- jako jednoduchý propouštěcí systém s ovládáním zámku bez dalšího hardwaru a bez omezení počtu karet

- kreditní aplikace (placení za služby kartou) bez omezení počtu zpřístupněných služeb

  • Vysoká bezpečnost zaručena 4bajtové, volně programovatelným bezpečnostním kódem
  • Inteligentní ochrana proti kopírování karet
  • Vodotěsná konstrukce vyplněná epoxidem
  • Standardně s bílým krytem (volitelně v černém).
Soubory