Domů / PZTS (EZS) + ACS / Bezdrátové prvky / Bezdrátové moduly 433MHz a detektory 80plus

Bezdrátový magnetický kontakt na okno / dveře mikro, 1 x 3 V bat (3 až 8 let), 433MHz protokol 80+, 65 x 25 x 8 mm, mahagonový , 0 - + 49 ° C

Kód: RF-1110-07-3
Bezdrátový magnetický kontakt na okno / dveře mikro, 1 x 3 V bat (3 až 8 let), 433MHz protokol 80+, 65 x 25 x 8 mm, mahagonový , 0 - + 49 ° C
Dostupnost:

Obecně

Tento mikro okenní / dveřní senzor je kompaktní kontakt s nízkým profilem, který poskytuje detekci vniknutí pro aplikace v domácnosti a malé podniky a je rozšířením našeho produktového portfolia o další zařízení pro ekosystémy ZeroWire a Xgen, ale také pro ATS1236.

Tento senzor je dodáván s bílým i hnědým krytem a dá se snadno nainstalovat na dveře, okna, skříňky nebo jiné předměty, které se dají otevírat a zavírat.

Tamper předního krytu detekuje neautorizovaný přístup do vnitřku senzoru, zatímco funkčnost zadního tamperu kontroluje, zda byl senzor odstraněny z montážní podložky.

Senzor může být namontován oboustrannou páskou nebo můžete také použít zadní sabotážní desku a namontovat zařízení pomocí šroubů pokud je to preferovaný způsob instalace.

Přístroj obsahuje vyměnitelnou lithiovou baterii, která při běžném používání vydrží až pět let

Standardní vlastnosti

  • Využití technologie Lona 433 MHz 80-bit (pro ekosystém ZeroWire, Xgen nebo ATS1236)
  • Kompaktní a tenký design
  • Snadno zaměnitelné kryty (bílé nebo hnědé)
  • Životnost baterie 5-8 let (podle použití)
  • Přední i zadní tamper
  • Nízký profil pro estetickou a nenápadnou montáž