Domů / PZTS (EZS) + ACS / Bezdrátové prvky / Bezdrátové moduly 433MHz a detektory 80plus

Bezdrátový duální PIR / MW detektor, 433 MHz protokol 80+

Kód: RF-DD1012-K4
Bezdrátový duální PIR / MW detektor, 433 MHz protokol 80+, patentovaná zrcadlová optika s plovoucím ohniskem, 12/9/6/4 m - 86 ° 9 záclon + spodní snímání, 2 x 3V (3 roky), IP30, IK02
Dostupnost:

Jednosměrný vysílač

Senzor má čip bezdrátového vysílače naladěn tak, aby komunikoval s vysílači 433 MHz 80 bitů, jako například s ATS1236 nebo ZeroWire. Proces, kterým se senzor učí je stejný jako u předchozích modelů senzorů. Každý senzor posílá jedinečný ID kód při každém vysílání. Senzor také odesílá každých 18 minut údaje o stavu baterie a také o stavu vysílače (dohledový signál).

Radarová technologie Range Gate

Tato série bezdrátových snímačů pohybu obsahuje technologii radarové technologie UTC Fire & Security s jedinečným dosahem, která umožňuje instalatérovi definovat jasnou hranici rozsahu radaru, když se radar používá pro měření vzdálenosti mezi senzorem a pohybujícími se objekty. Koncový uživatel se účinně zbaví nepříjemných poplachů generovaných pohyby mimo detekčního rozsahu. Každý snímač pohybu je dodáván se čtyřmi možnými radarovými rozsahy volitelnými pomocí propojek, které umožňují přizpůsobit rozsah detekce podle místnosti, ve které je snímač pohybu nainstalován. Radar pracuje na frekvenci 5,8 GHz a proto nebude rušit žádnou WiFi síť.

PIR v kombinaci se silou zrcadla

Technologie optického zrcadla poskytuje výhodu klouzavého zaostření, které vytváří odměrnou detekční clonu od úrovně podlahy až po výšku instalace, což vede k senzoru, který nikdy neztrácí stopu od objektu.

V těchto sériích používáme dvouprvkové digitální pyro snímače vytvářejíc dvě volumetrické záclony pro každou z devíti souprav záclon.

Detekční technologie spolupracují

Tyto senzory pohybu s dvojitou technologií generují poplach v závislosti na tom, co obě technologie - Range gate radar a PIR - viděli v rámci svého dosahu detekce.

Naše duální technologie však přesahuje jednoduchou funkci "AND": klasifikuje signály z každé technologie - radar a PIR - aby se dosáhlo nejlepšího výsledku poplachu, aniž byl citlivý na zdroje obtěžujících signálů. Tato technologie vytváří jednotnou citlivost ve všech směrech. V této sérii používáme duální digitální pyroelektrické senzor, generující dvě prostorové záclony v každé z devíti záclon.

Jednoduchá a flexibilní instalace

Jednoduché otevření a zavření systému.
Snadný přístup při výměně baterií.
Snadný přístup k zrcadlové optice.
Tolerantní k úhlovým odchylkám stěn ik různým montážním výškám.
Limitovaná ztráta pokrytí, když je objekt umístěn zorném v poli PIR senzoru.
Jedna montážní deska pro všechny senzory této série.
Ostatní členové rodiny

Tato rodina obsahuje pohybové senzory, které se liší rozsahem detekce, a také odolností vůči domácím zvířatům. Jednotný vzhled celé rodiny senzorů garantuje profesionální přístup při instalaci různých typů senzorů.

Standardní vlastnosti

  • Nastavitelný Range gate radar s jasně definovanými hranice detekce
  • Osvědčená zrcadlová optika se záclonami
  • Inteligentní rozhodnutí o poplachu na základě klasifikace signálu z PIR a radaru
  • Plná ochrana proti podlezení
  • Pro různé montážní výšky není nutné žádné nastavování
  • Toleruje odchylky úhlů stěn
  • Design přátelský ke koncovému uživateli - jednoduchá výměna baterií
  • Životnost baterie 3 roky s 2 bateriemi
  • Několik evropských bezpečnostních certifikátů