Domů / PZTS (EZS) + ACS / Bezdrátové prvky / Bezdrátové moduly 868MHz a detektory

Bezdrátový duální detektor PIR/ MW, 868 MHz

Kód: TX-2413-03-1
Bezdrátový duální PIR / MW detektor, 868 MHz Gen2, patentovaná zrcadlová optika s plovoucím ohniskem, 12/9/6/4 m - 86 ° 9 záclon + spodní snímání, 1,8 - 3 mont. výška (EN 2,3 - 2,6 m), 2 x 3V (3 roky), 130 x 69 x 53 mm, -10 - + 55 ° C, IP30, IK02, EN st.
Dostupnost:

Jednocestný vysílač

Senzor má čip bezdrátového vysílače naladěn tak, aby komunikoval s vysílači 868 Gen2, například ATS1235. Proces, kterým se senzor učí je stejný jako u předchozích modelů senzorů.

Každý senzor posílá jedinečný ID kód při každém vysílání. Senzor také odesílá každých 18 minut údaje o stavu baterie io stavu vysílače.

Patentovaná radarová technologie

Tato série bezdrátových pohybových senzorů obsahuje patentovanou a jedinečnou radarovou technologii UTC Fire & Security, která umožňuje instalátor definovat jasnou hranici radarového rozsahu, protože radar se používá k měření vzdálenosti mezi snímačem a pohyblivými předměty. Koncový uživatel se účinně zbaví jakýchkoliv nepříjemných poplachů generovaných pohyby mimo rozsah detekce. Každý pohybový snímač je dodáván se čtyřmi možnými radarovými rozsahy, které lze volit pomocí propojek umožňujících přizpůsobení rozsahu detekce podle místnosti, kde je snímač pohybu namontován. Radar pracuje na frekvenci 5,8 GHz a nebude rušit žádnou síť WiFi.

Detekční technologie spolupracují

Tyto duální snímače pohybu vytvářejí poplach v závislosti na tom, co obě technologie - radar a PIR - viděli v rámci jejich dosahu detekce. Ale naše duální technologie jde nad rámec prosté funkce "AND": klasifikuje signály z každé technologie - radaru a PIR - pro nejlepší výsledky poplachu, aniž byly citlivé na zdroje rušivých signálů. Tato technologie vytváří jednotnou citlivost ve všech směrech.

Síla zrcadla

Patentovaná technologie optického zrcadla poskytuje výhody klouzavého ohniska, které vytváří objemovou detekční záclonu od úrovně podlahy až do výšky instalace senzoru, což má za následek, že senzor nikdy neztratí sledovaný objekt. V této sérii používáme duální digitální pyroelektrické senzor, generující dvě prostorové záclony v každé z devíti záclon.

Jednoduchá a flexibilní instalace

Jednoduché otevření a zavření systému.
Snadný přístup při výměně baterií.
Snadný přístup k zrcadlové optice.
Tolerantní k úhlovým odchylkám stěn ik různým montážním výškám.
Limitovaná ztráta pokrytí, když je objekt umístěn zorném v poli PIR senzoru.
Jedna montážní deska pro všechny senzory této série.


Standardní vlastnosti

  • Patentovaný volitelný dosah mikrovlnného radarového detektoru s přesným vymezením hranice detekce
  • Osvědčená zrcadlová optika pro husté pokrytí
  • Inteligentní rozhodování o poplachu na základě samostatného vyhodnocení poplachu PIR a mikrovlnného radaru
  • Plná ochrana proti podlezení
  • Pro různé montážní výšky není nutné žádné nastavování
  • Toleruje odchylky úhlů stěn
  • Design přátelský ke koncovému uživateli - jednoduchá výměna baterií
  • Životnost baterie 3 roky s 2 bateriemi
  • EN50131 stupeň 2.