Domů / PZTS (EZS) + ACS

ATS IP LAN Adapter - převodník BUS RS485 na ethernet (ATS1745)

Kód: ATS1745
ATS převodník RS485 na IP, ATS Classic / Advanced, spojení až 31 konc. adaptérů do 1 začát. adaptéru, 128bit AES kryptování, web konfig., test. nástroj, 10,5 - 14 Vss / 110 mA, 50 x 80 x 20 mm (velikost ATS1202), odezva sítě musí být <20 ms
Dostupnost:

Propojuje zařízení ATS přes vaši lokální síť
Pomocí nového adaptéru ATS1745 ušetříte při instalaci ATS systémů váš čas a peníze. Moduly ATS1745 umožňují přenos dat ze sběrnice RS-485 přes IP síť. To umožňuje IP propojení mezi ATS Master nebo ATS Advanced ústřednou a jeho LAN zařízeními jako např. čtečky a klávesnice (RAS / RKP), rozšiřující moduly včetně inteligentních dveřních / výtahových kontrolérů (DGP / EXP) omezil potřebu speciálního vedení na dvoj-párový kroucený kabel (WCAT52 nebo WCAT54).
Modul ATS1745 také umožňuje fyzické oddělení částí sítě ATS RS-485 a jejich vzájemné propojení přes lokální IP síť ať už z důvodu zvětšení vzdálenosti, nebo z důvodů ušetření finančních prostředků použitím existující IT infrastruktury.
Tento modul je ideální pro připojení ústředny k vzdáleným RAS, DGP nebo dveřním / výtahovým kontrolérem, kde by bylo nákladné tahat kabely, ale kde je dostupné IP připojení (závisí na požadavcích na výkon sítě).
Modul ATS1745 poskytuje bezpečně šifrovanou IP komunikaci pomocí unikátního 128bitového šifrovacího klíče.
ATS1745 se dají konfigurovat jako Počáteční modul linky (ZML) nebo jako Koncový Modul Linky (KML). ZML se připojuje k ATS ústředně, zatímco KML poskytuje IP připojení všech síťových zařízení systémů ATS Master nebo ATS Advanced. ZML může podporovat až 31 KML včetně 15 DGP modulů a 16 RAS modulů na jedno LAN síťové připojení. Modul ATS1745 se dá jednoduše konfigurovat - nastavovat přes IP síť pomocí webového prohlížeče.

Vlastnosti

  • ATS 485 sběrnicové zařízení
  • Spojuje dvě nebo více ATS zařízení přes lokální IP připojení
  • Modul je podporován i na ATS Master
  • 128-bitová AES zajištěna datová komunikace
  • Jednoduchá konfigurace pomocí vestavěného webového serveru
  • K jednomu Počátečnímu Modulu Linky (ZML) je možné přes IP připojit až 31 Koncových Modulů Linky (KML)
  • Zařízení lze nastavit jako ZML nebo KML
  • Nástroje testování sítě umožňuje kontrolovat zpoždění sítě a vhodnost