Domů / PZTS (EZS) + ACS / Detektory / Akustické

Akustický miniaturní detektor rozbití skla, zapuštěný, všechny typy skla

Kód: GS913N
Akustický miniaturní detektor rozbití skla, zapuštěný, všechny typy skla, digitální filtr, LED, NC, dosah 7,5 m, bílá ABS, 9 - 16 Vss / 12 - 25 mA, 65 x 25 x 35, -18 - + 50 °C
Dostupnost:

GS913N

Akustický miniaturní detektor rozbití skla, zapuštěný, všechny typy skla, digitální filtr, LED, NC, dosah 7,5 m, bílá ABS, 9 - 16 Vss / 12 - 25 mA, 65 x 25 x 35, -18 - + 50 °C.

Akustický senzor rozbití skla GS913N kombinuje vysokou odolnost proti falešným poplachům a vynikající detekci rozpoznáváním přesného kmitočtového diagramu generovaného rozbitím skla. Místo toho, aby poslouchal hlasitý zvuk na jedné nebo dvou charakteristických frekvencích, GS913N poslouchá 30 bodů napříč frekvenčním spektrem glassbreak. To nejenže umožňuje rozlišit běžné zdroje falešných poplachů, ale také zajišťuje detekci i těch nejtišších rozbití, takže je lze použít tam kde jsou žaluzie nebo světelné závěsy. GS913N je doporučován pro obvodové smyčky a je navržen tak, aby fungoval v obývaném prostoru. V aplikacích s 24hodinovou smyčkou, kde je detektor aktivován celý den a celou noc, bude technologie falešných poplachů posunuta na její hranici. Některé zvuky mohou duplikovat body na vzoru rozbití skla, který GS913 detekuje. Nainstalujte GS913N na obvodovou smyčku, která je zapnutá, když jsou zapnuty kontakty dveří a oken. Imunita proti falešnému poplachu GS913N je nejlepší v místnostech, kde je pouze mírný šum. Pro 24hodinovou ochranu obsazeného prostoru použijte naše detektory šoků. GS913N nemusí důsledně detekovat praskliny ve skle nebo kulky, které prochází sklem. Detektory rozbití skla by měly být vždy chráněny vnitřní ochranou.

Snadná instalace a testování

Nedochází k úpravám citlivosti a nová zkušební funkce znamená pouze jednu cestu po žebříku. Jednoduše aktivujte tester vedle GS913N a jednotka přejde do testovacího režimu.
Unikátní test zajišťuje koncovým uživatelům, že jednotka je napájena a připravena k detekci. Senzor bude dvakrát blikat, ale nedojde k němu, když se poblíž jednotky ozve hlasité tvrdé tleskání.

Technologie rozpoznávání vzorů

GS913N detekuje v rozsahu 360 ° pokrytí až do vzdálenosti 7,5 m od detektoru po sklo. Poslechem na více než 30 frekvenčních bodech může GS913N poznat rozdíl mezi běžnými zdroji falešných poplachů a šumem rozbitého skla.

Přehled vlastností

  • Není nutná úprava citlivosti
  • Detekuje prostředí kde jsou žaluzie nebo ochrana proti světlu
  • Koncový uživatel může otestovat provoz senzoru pomocí tlesknutí (GS903N / GS913N)
  • Určeno pro všechny typy skla, včetně deskových, laminovaných, temperovaných a drátových
  • Poslouchá vzor rozbití skla napříč frekvenčním spektrem
  • Důsledná detekce i měkkých, tichých rozbití skla
Soubory