Domů / PZTS (EZS) + ACS / Detektory / Akustické

Akustický detektor rozbití skla,  všechny typy skla

Kód: GS903N
Akustický detektor rozbití skla, všechny typy skla, digitální filtr, LED, NC, dosah 7,5 m, bílá ABS, 9 - 16 Vss / 12 - 25 mA, 83 x 45 x 23, -18 - + 50 °C
Dostupnost:

GS903N

Akustický senzor rozbití skla GS903N kombinuje vysokou odolnost proti falešným poplachům a vynikající detekci rozpoznáváním přesného kmitočtového vzorce generovaného rozbitím skla. Místo toho, aby poslouchal hlasitý zvuk na jedné nebo dvou charakteristických frekvencích, GS903N poslouchá 30 bodů napříč frekvenčním spektrem glassbreak. To nejenže umožňuje rozlišit běžné zdroje falešných poplachů, ale také zajišťuje detekci i těch nejtišších rozbití, takže je lze použít tam kde jsou žaluzie nebo světelné závěsy. GS903N je doporučován pro obvodové smyčky a je navržen tak, aby fungoval v obývaném prostoru. V aplikacích s 24hodinovou smyčkou, kde je detektor aktivován celý den a celou noc, bude technologie falešných poplachů posunuta na její hranici. Některé zvuky mohou duplikovat body na vzoru rozbití skla, který GS903 detekuje. Nainstalujte GS903N na obvodovou smyčku, která je zapnutá, kdykoli jsou zapnuty kontakty dveří a oken. Imunita proti falešným poplachům GS903N je nejlepší v místnostech s pouze mírným šumem. Pro 24hodinovou ochranu obývaného prostoru použijte naše otřesové detektory. GS903N nemusí důsledně detekovat praskliny ve skle nebo kulky, které prochází sklem. Detektory rozbití skla by měly být vždy chráněny vnitřní ochranou.

Snadná instalace a testování

Instalace je dostupná ve verzi pro povrchovou i zapuštěnou montáž (GS913N), instalace je rychlá a snadná. Nedochází k úpravám citlivosti a nová zkušební funkce znamená pouze jednu cestu po žebříku. Jednoduše aktivujte tester vedle GS903N a jednotka přejde do testovacího režimu.
Unikátní test zajišťuje koncovým uživatelům, že jednotka je napájena a připravena k detekci. Senzor bude dvakrát blikat, ale nedojde k němu, když se poblíž jednotky ozve hlasité tvrdé tleskání.

Technologie rozpoznávání vzorů

GS903N detekuje v plném rozsahu 360 ° pokrytí s dosahem 7,5 m od detektoru po sklo. Poslechem na více než 30 frekvenčních bodech může GS903N rozeznat rozdíl mezi běžnými zdroji falešných poplachů a šumem rozbitého skla.

Přehled vlastností

  • Není nutná úprava citlivosti
  • Detekuje prostředí kde jsou žaluzie nebo ochrana proti světlu
  • Koncový uživatel může otestovat provoz senzoru pomocí tlesknutí (GS903N / GS913N)
  • Určeno pro všechny typy skla, včetně deskových, laminovaných, temperovaných a drátových
  • Poslouchá vzor rozbití skla napříč frekvenčním spektrem
  • Důsledná detekce i měkkých, tichých rozbití skla
Soubory