Domů / PZTS (EZS) + ACS / Detektory / Akustické

Akustický detektor rozbití skla s antimaskingem a digitální kompenzací místnosti

Kód: GS960AM
Akustický detektor rozbití skla s antimaskingem a digitální kompenzací místnosti, dosah 165 ° @ 9 m, možnost 24h ostrahy, 3 stupně dosahu, 24/7 samodiagnostika, 7 - 30 Vss / 11,4 mA, bílá, 68 x 109 x 40 mm, +5 - + 40 ° C, EN stupeň 3, VdS tř. B
Dostupnost:

GS960AM

GS960 je akustický detektor rozbití skla, který vydává poplach při rozbití skla při pokusech o průnik přes okna, dveře a prosklené stěny. Využívá moderní technologii mikro-kontrolérů, která je naprogramována tak, aby zohledňovala množství relevantních akustických faktorů. Pomocí digitální kompenzace místnosti dokáže detektor rozlišit mezi skutečným rozbitím skla a jinými irelevantními zvuky. Paralelně s designem detektoru je vhodný pro montáž na stěnu nebo strop, pokud má detektor volnou přímou viditelnost k oknu, které je chráněno. Tento senzor detekuje rozbití různých typů skleněných tabulí jako jedno-sklo (plavené a temperované), dvou-sklo (plavené a temperované), dvou-sklo, kde je vnitřní tabule pokrytá bezpečnostní fólií, troj-sklo (plavené a temperované) a laminované skleněné tabule.

Připojení k 24-hodinové smyčce

Snímač je konstruován pro nepřetržitou detekci, je mimořádně odolný vůči různým akustickým poruchám a funguje ve většině prostředí. V prostředích s velmi vysokým počtem poruch, jako např. průmyslové dílny nebo tělocvičny, výsledek čtyřtýdenního zkušebního období pomůže rozhodnout, zda se má detektor použít v 24-hodinové smyčce.

Speciální nářadí a příslušenství

Tester GS960-TR je speciálně vyvinutý nástroj pro kalibraci a nastavení GS960 pro optimální funkci v akustickém prostoru; procedura DRC digitální kompenzace místnosti. Pomocí tohoto nástroje na testování nastavení detektoru ho nemusíte znovu otevírat, protože tester komunikuje s detektorem akusticky. K dispozici je také doplňkové příslušenství GS960-RB, které je zásuvnou deskou EOL rezistoru, která umožňuje snadnou integraci systému GS960 do stávajícího systému Advisor Advanced bez nutnosti přidávat odpory EOL.

Standardní vlastnosti

  • Ochrana více oken v místnosti
  • Maximální dosah detekce až do 9 m a 165 °
  • Možné nastavení 24 hodinového hlídání
  • Detekce rozbití skla až do 3-skla
  • Dostupné samostatné příslušenství pro správné nastavení a testování
  • 24/7 interní Test
  • EN50131 stupeň 3
  • VdS třída B