Domů / SW nadstavby / ATS8600 / Licence

Advisor Management Business - softwarová nadstavba

Kód: ATS8610
Advisor management software (vizualizace, správa uživatelů/oprávnění / identifikátorů, události a akce, ...), Business edice, v ceně licence pro: 25 x PSN (ATS, ATSA), 25 x EPS (FP1200 / 2000, 2X), 25 x PTV (TruVision NVR / DVR / HVR), neome. počet klien
Dostupnost:

Jedno rozhraní pro ovládání více komplexních systémů

Bezpečnostní management a management budov v současnosti vyžadují komplexní přístup a řízení všech systémů tak, aby byla zajištěna bezpečnost a ochrana zaměstnanců, návštěvníků a majetku. Na komplexnost tohoto řízení ovlivňuje množství faktorů: několik objektů na různých místech, vzdálené objekty, flexibilní pracovní doba, počet zaměstnanců a návštěvníků a mnoho dalších.

Proto pouze integrované řešení pro správu je schopné vypořádat se s těmito požadavky. Bezpečnostním manažerem a správcem budov poskytuje přehlednou formou možnost řízení a kontroly nad těmito různými funkcemi.

Představte si, že jedno rozhraní pro správu a kontrolu, které se nachází v místě objektu nebo tento objekt spravuje dálkově, zabezpečí všechny vaše bezpečnostní potřeby v různých prostorách - od nepovoleného vniknutí, kontroly požáru a kontroly přístupu až po kamerový dohled.

Tyto různé systémy, které jsou vzájemně propojeny díky přímé integraci umožňují ověření událostí prostřednictvím obrazu z video kamer umístěných v objektu a spojují narušení objektu a požární události s řízením přístupu a zajišťují tak bezpečnost a ochranu osob.

Software pro správu ATS8600 poskytuje právě tyto vlastnosti. Toto umožňuje přesně vědět, kdo je v budově v daném okamžiku. V kombinaci s integrovaným kamerovým systémem, může obsluhující personál sledovat objekt v reálném čase, a tím zajistit bezpečnější prostředí pro všechny.

Celek je více než součet jeho částí

PTV - průmyslová televize - série TruVision
PSN - poplašný systém narušení - série Advisor Master a Advisor Advanced
SKV - systém kontroly vstupu - série Advisor Master a Advisor Advanced
EPS - elektrická požární signalizace - série 2X a FP1200 / 2000
Rozšíření na velké systémy

Pomocí ATS8605 / 8640 lze ATS8600 / ATS8610 rozšířit na podporu velkých systémů. Maximální velikost je definována v úzké koordinaci, aby se zajistilo správné fungování aplikace v rámci celé infrastruktury. Pokud potřebujete poradit, obraťte se na místní tým podpory prodeje.
ATS8605 a ATS8640 umožňují rozšíření pro každé zařízení založené na specifických ovladačích zařízení pro všechny aktuálně podporované ovladače.

Standardní vlastnosti

 • Integrační Management Software pro poplachový / přístupový systém, video a požární signalizaci
 • Nástroj řízení bezpečnosti pro koncového uživatele
 • Vícejazyčná edice - operátorem volitelné nastavení
 • Jedno uživatelské rozhraní pro všechna zařízení
 • Intuitivní uživatelské rozhraní
 • Pouze 3 zobrazení pro správu a řízení všeho
 • Řízení a kontrola UTCFS komerčních produktů
 • Řízení a kontrola poplachů z libovolného připojeného zařízení
 • Správa a řízení více lokalit
 • Žádné omezení klientských licencí
 • Zpráva osob včetně přístupových práv a pověření bez omezení zařízení
 • Dynamické plány podlaží pro rychlou identifikaci poplachové události
 • Bussines edice integrující 25 x PSN / SKV, 25 x PTV (video záznamníky), 25 x EPS