Domů / Detekce Plynů

Adresovatelná výstražná tabule na TetaBUS, IP 54

Kód: PW-127-TETA-x
Univerzální výstražná tabule, integrovaná akustická signalizace 60 dB/1m, do systému TETA, připojitelné přímo na sběrnici TetaBus, IP 54.
Dostupnost:

PW-127-TETA-x

TOLED TETA

Adresovatelná výstražná tabule TOLED na sběrnici TetaBus, integrovaná akustická signalizace 60 dB/1m, zákaznický text v ceně,  24Vss/150mA, 3,6W/1,8W, 440x240x55 mm,  IP 54.

 

TOLED - Opticko-akustická výstražná LED tabule

TOLED jsou adresné výstražné tabule určené pro čitelné informace o nebezpečí plynů, použitelné ve veřejně prospěšných zařízeních, jako jsou parkoviště a podzemní garáže. Nefunkční signalizace znamená nedostatek informací o hrozbách a nebezpečí pro osoby pobývající v chráněném objektu. Zpráva generovaná takovými tabulkami musí být proto čitelná a přenášená spolehlivým způsobem .

Toled Warning Boards vyrobené ve verzi Teta jsou perfektním doplňkem Teta Gas Safety System - je to v současnosti jediné řešení na polském trhu, u kterého v případě poškození elektroinstalace nebo výpadku samotné signalizace objektu dojde k ovládání jednotka je schopna informovat obsluhu o poruše! Tato funkcionalita je zajištěna využitím digitálního přenosu dat Teta BUS , který po jediném páru vodičů umožňuje jak napájení, tak adresnou komunikaci desek a plynových senzorů - toto propojení je plně pod dohledem řídící jednotky.

Další funkce varovných značek TOLED:

 • Zařízení je k dispozici ve 3 verzích:

            - ovládání a napájení na sběrnici Teta BUS,
            - ovládání kontaktního signálu / napájení 15-50 V,
            - ovládání kontaktního signálu / napájení 230 V AC.

 • osvětlený text bliká s frekvencí 1 Hz,
 • volitelná aktivace zvukového signálu při detekci hrozby,
 • libovolný nápis dle potřeb zákazníka,
 • možnost instalace uvnitř i vně budovy - IP43.

 

Všechny TOLED desky jsou nabízeny v oboustranném provedení.

Soubory