Domů / PZTS (EZS) + ACS / ATS Advanced / Klávesnice, čtečky - RAS

7" dotyková klávesnice pro Advisor Advanced

Kód: ATS1140 Novinka
7" dotyková klávesnice pro Advisor Advanced
Dostupnost:

ATS1140

Produktová řada Advisor Advanced má nový přírůstek: grafický dotykový displej ATS1140. Toto zařízení nabízí jednoduché ovládání bezpečnostního systému konečky prstů pomocí 7palcového dotykového displeje s vysokou odezvou, který se vyznačuje snadno srozumitelnou grafikou. ATS1140 je navržen tak, aby dokonale doplňoval ostatní řídicí jednotky z rodiny bezpečnostních systémů Advisor Advance a zajistil tak bezproblémový uživatelský zážitek.

ATS1140 se může pochlubit moderním designem s novým grafickým uživatelským rozhraním, které obsahuje ikonový a čitelný text. Kontrast displeje a úroveň hlasitosti vestavěného bzučáku lze nastavit pomocí konfigurační desky. Toto zařízení je také dodáváno se zjednodušeným a intuitivním grafickým uživatelským rozhraním, které uživatelům umožňuje snadnou navigaci v programování, provozních funkcích, řídicím panelu, stavu systému, alarmech, protokolech a dalších funkčních tlačítkách.

Celkově grafická dotyková obrazovka ATS1140 kombinuje funkčnost a styl, aby poskytovala efektivní a uživatelsky přívětivý zážitek.

Vestavěná bezpečná čtečka karet

ATS1140 je vybaven čtečkou karet Mifare Desfire EV1/EV2/EV3, která je vestavěná. Když je zařízení v zabezpečeném režimu, data jsou šifrována z karty na klávesnici az klávesnice do ovládacího panelu Advisor Advanced.

ATS1140 lze použít pro aktivaci/deaktivaci systému pomocí PIN kódu, karty nebo kombinace obou pro zvýšení bezpečnosti. Funguje s řešeními pro označování více karet, které jsou k dispozici v řadě produktů Advisor Advanced.
Aktivace poplachového systému: uživatel může zapnout poplašný systém trojím připsáním karty během 10sekundového intervalu.
Kontrola přístupu ke dveřím: dveře lze naprogramovat pro specifické chování na základě označení kartou. Například skenování jediného odznaku umožňuje bezproblémový vstup a výstup bez nutnosti použití karty a trojité skenování odznaku rychle znovu uzamkne dveře, což koncovému uživateli poskytuje větší pohodlí.

Rychlý přístup

Nabídky dotykového displeje jsou promyšleně uspořádány a mají čistý a intuitivní design, díky kterému je navigace hračkou. Ovládání jediným dotykem eliminuje potřebu složitých manévrů a umožňuje snadnou interakci se systémem. Ať už jste pokročilý technický uživatel nebo nováček, nabídky dotykového displeje jsou uživatelsky přívětivé a snadno dostupné.

Rychlá a snadná instalace

Přišroubujte zadní desku na zeď, připojte kabel datové sběrnice z panelu, zaklapněte dotykovou obrazovku na desku: vše je připraveno a můžete jít.
Tento způsob instalace je nejen snadno použitelný, ale také zajišťuje bezpečné uchycení pro vaši dotykovou obrazovku a poskytuje vám klid, protože vaše zařízení nespadne ze zdi.
Aby bylo možné připojit bezpečnostní systém Advisor Advance k ATS1140, musí mít panel MR4.10 nebo novější. V případě potřeby se obraťte na místní podporu.

Podrobnosti

 • Zjednodušený, moderní design
 • Zjednodušené a intuitivní grafické uživatelské rozhraní
 • 7" barevný dotykový displej
 • Možnost přidání vlastního loga na displej
 • Rychle přístupná a programovatelná funkční tlačítka
 • Vestavěná bezpečná čtečka Mifare Desfire EV1/EV2/EV3
 • Uživatelsky nastavitelný LCD, bzučák a podsvícení tlačítek
 • Použijte zabezpečené karty řady ATS145x nebo vlastní karty (kromě ATS1458)
 • Intuitivní a zjednodušené uživatelské rozhraní založené na ikonách
 • Vícejazyčná podpora
 • Virtuální klávesnice
Soubory