Akční nabídka IP kamer Tiandy  TC-NCL214N, TC-NCL222N, nahrávacího zařízení TC-NR5005M7-P1 nebo SETU s 4x dome/bullet kamerami

Domů / Sítě + data

100-240V AC Input 48V DC 0.38Amp 18W Output Power Supply with UK wallplug (0~+50°C )

Kód: PS48VDC.38A-UK
1-Port 10/100Base-Tx IEEE802.3af Copper + 1-Port 100Base-FX (2Km) Multi-Mode Fiber Unmanaged Media Converter (SC connector) (1x 15,4W PoE Budget) (0~50℃) - Power 48V DC - Stand-alone
Dostupnost:
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
1-Port 10/100Base-Tx IEEE802.3af Copper + 1-Port 100Base-FX (2Km) Multi-Mode Fiber Unmanaged Media Converter (SC connector) (1x 15,4W PoE Budget) (0~50℃) - Power 48V DC - Stand-alone
Soubory