Nové povinnosti od 1.1.2021 při prodeji nového elektrozařízení a uvádění recyklačního příspěvku na faktuře.

Domů / Sítě + data

SFP-Port 1000Base-LX10 Mini-GBIC Module - 2 Fiber - 10Km - Single-Mode - 1310nm(0~50℃)

Kód: S30-2SLC-10
100-240V AC Input 48V DC 0.38Amp 18W Output Power Supply with EU wallplug(0~+50°C )
Dostupnost:
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

100-240V AC Input 48V DC 0.38Amp 18W Output Power Supply with EU wallplug (0~+50°C )

Soubory