Domů / CCTV / IP systémy / IP TruVision / IP kamery

Panoramatická IP kamera TruVision Multi-imager

Kód: TVS-5101 Novinka
Panoramatická IP kamera TruVision Multi-imager, 20MP / 4x5MP obrazové senzory, motorizované objektivy 2,8-12 mm, True D / N, 30m IR, Audio, Alarm I / O, IP67, IK10, Ohřívač, Hi-PoE / 12VDC
Dostupnost:

TVS-5101

Panoramatická kamera TruVision TVS-5101 je vybavena čtyřmi samostatnými kamerovými objektivy s rozlišením každého objektivu 5 megapixelů a objektivem s motorickým zoomem. Jednu kameru TVS-5101 lze použít k pokrytí velkých ploch, neboť tato kamera poskytuje panoramatický výhled až do 360 ° a nabízí nákladově efektivní řešení, které se snadno instaluje, a které by obvykle vyžadovalo více kamer s vysokým rozlišením. Kombinace komprese H.265 a nízké citlivosti na světlo vytváří ostré snímky v náročných světelných podmínkách.

Video inteligence

Vestavěná video analytika může automaticky informovat operátory v případě, kdy se odehrávají určité události, nebo jim může pomoci snadno vyhledat zaznamenané události pomocí vyhledávání VCA, pokud je kamera používána v kombinaci s TruVision NVR a softwarem TruVision Navigator. Mezi funkce video inteligence patří mimo jiné detekce křížení linek, detekce narušení, detekce vstupu / výstupu regionu a další.

Snížené provozní a instalační náklady

Instalace více tradičních kamer vyžaduje individuální kabeláž pro každou kameru, individuální síťové připojení a licenci na kanál kamery v systému pro správu videa. Panoramatická kamera TruVision se 4 interními objektivy snižuje náklady na kabeláž, síťové připojení a vyžaduje pouze jednu licenci VMS pro kanál kamery. Stejně jako u všech ostatních kamer TruVision není při správě videa vyžadována žádná licence na kameru.

Přehled vlastností:

  • Rozlišení 20 MPx (4x 5MPx)
  • H.265 komprese s funkcí trojitého streamingu
  • Čtyři motorizované objektivy se zoomem 2,8 až 12 mm
  • Motorizovaný IR filtr
  • Protokol ONVIF G a S
  • Až 30 m IR přísvit
  • 120 dB široký dynamický rozsah
  • Bohaté video zpravodajské funkce
  • IP67 a IK10
Související články
Nová panoramatická kamera TruVision Multi-imager
Nová panoramatická kamera TruVision Multi-imager   
Aug 4, 2020
Panoramatická kamera TruVision Multi-imager TVS-5101, je vhodná do míst kde je potřeba mít pod kamerovým dohledem celou zabranou plochu v úhlu 360° a nahradí více kamer při instalaci jedné víceúčelové kamery. Detail
Soubory