Domů / PZTS (EZS) + ACS / Detektory / Magnetické a mechanické

Magnetický kontakt dveří a oken, povrchová montáž

Kód: DC134
Magnetický kontakt dveří, povrchová montáž, pracovní mezera 18mm, pro všeobecné použití, se šroubovým připojením, přepínací kontakt (SPDT), bilý
Dostupnost:

DC134

Trvanlivost a spolehlivost

Řada DC vysoce výkonných magnetických kontaktů byla navržena tak, aby usnadnila instalaci a zajistila odolnost a spolehlivost. Precizní výroba byla koncipována  na 10 000 000 cyklů, což zaručuje dlouhou životnost. Každý jazýčkový spoj je ručně pájen a každý magnetický kontakt je před opuštěním továrny testován.

Vysoce kvalitní komponenty a materiály

Jazýčkové kontakty jsou pokoveny rhodiem/rutheniem a hermeticky uzavřeny v suchém dusíku. To nabízí vynikající ochranu proti lepení a poskytuje prostředí bez vlhkosti, čímž zabraňuje korozi.

Všechny jazýčkové spínače jsou zapouzdřeny v exkluzivní polyuretanové zalévací směsi, která poskytuje kritickou rovnováhu mezi flexibilitou a maximální přídržnou silou. V případě, že se nosný materiál v důsledku zvýšené vlhkosti nebo vysychání roztahuje nebo smršťuje, směs umožňuje prohnutí a ohnutí pouzdra kontaktu, a tím zabraňuje praskání plátku. Kromě toho zůstává odolný vůči zvýšení teplot, zatímco některé sloučeniny mohou měknout, což způsobuje migraci paprsku a má za následek falešné poplachy, protože je jazýček odtahován od magnetu.

Kompletní sortiment

Můžeme vám nabídnout správný produkt a příslušenství pro každou instalaci. Vyberte si z naší komplexní řady kontaktů pro zapuštěnou, povrchovou, stropní nebo podlahovou montáž a budete plně vybaveni, abyste splnili dnešní náročné požadavky na rezidenční, komerční a průmyslové aplikace.

Vysoká bezpečnost

Pro vysoce zabezpečené instalace poskytujeme výběr kontaktů. Zde je k jazýčkovému spínači připojen malý (bias magnet), který ovlivňuje stav jazýčku. Kontakt je nyní vyvážený, ale pouze tak dlouho, dokud magnet ovladače zůstane umístěn ve specifické zóně. Pokud se magnet akčního členu přiblíží nebo oddálí od jazýčku nebo pokud se pokusíte přerušit kontakt pomocí externího magnetu, jazýček změní polohu a vyvolá do poplach. Pro extra vysokou bezpečnost je k dispozici trojitý přednastavený kontakt DC111, který obsahuje tamper proti páčení.

Přehled:

  • Komplexní sortiment
  • Špičková kvalita
  • Lehká instalace
  • Tamper smyčka zajištěna
Soubory