Domů / Ostatní / Prodej ukončen

Kamera pro počítání lidí TruVision IP s dvojitým objektivem, vnitřní

Kód: TVS-PC2 Prodej ukončen
Kamera pro počítání lidí TruVision IP s dvojitým objektivem, vnitřní, 2 MP, 2 mm objektiv
Dostupnost:

TVS-PC1

Kamery TruVision pro počítání osob jsou kamery se dvěma objektivy, které počítají lidi s vysokou přesností. Kamery používají binokulární stereofonní vidění v kombinaci s 3D detekcí osob a algoritmy hlubokého učení. K dispozici je jak vnitřní (TVS-PC2), tak venkovní model (TVS-PC1). Data pro počítání osob jsou uložena ve vnitřní paměti a lze je v reálném čase hlásit do TruVision Navigator (9.0SP2 nebo vyšší) nebo do SDK. Několik možností hlášení prostřednictvím přímého exportu nebo e-mailu.

Instalace

Obecně platí, že jedna kamera by měla monitorovat jeden vchod. Kamera je namontována na stropě s pohledem 90 ° dolů. Montážní výška může být mezi 2,1 a 6 m. Kamera má pevný 2 mm objektiv a vytváří barevný obraz (2 MP). Výsledkem je šířka zóny počítání mezi 1,02 (při výšce kamery 2,1 m) a 8,16 m (při výšce kamery 6 m). Kameru však nelze použít pro aplikace dozoru kvůli její specifické instalační poloze: může sledovat pouze cestu, a ne celou místnost nebo větší prostor.

Integrované řešení

Kamera může hlásit data o počítání v reálném čase do TruVision Navigator (9.0SP2 nebo vyšší). TruVision Navigator dokáže vypočítat obsazenost několika kamer na místě a zobrazit výsledek v reálném čase ve video dlaždici, na mapě nebo na webové stránce (přes LAN).

Samostatné řešení

V samostatné operaci bude kamera počítat počet lidí, kteří vstupují / odcházejí. V případě potřeby lze nastavit hodnotu pro maximální povolený počet osob, které mohou být na místě. Kamera může hlásit spočítaný počet osob za den / týden / měsíc / rok. Sestavu lze exportovat. Je také možné zasílat zprávy e-mailem v různých formátech (Excel, CSV, text nebo XML).

Aplikace

Řešení lze použít pro účely bezpečnosti a ochrany zdraví: poskytuje informace v reálném čase o počtu návštěvníků na místě v souladu s pravidly pro sociální distancování se během pandemické situace nebo v reálném čase a informuje, kolik lidí je na místě v případě evakuace.

Standardní vlastnosti

  • Rozlišení 1920 x 1080
  • Komprese H.265 a / nebo H.264
  • Dvojitý objektiv, pevný 2 mm
  • IR až 6 m
  • Podpora ONVIF
  • Interní paměť eMMC pro počítání dat
Související články
Kamery pro počítání lidí TruVision IP s dvojitým objektivem
Kamery pro počítání lidí TruVision IP s dvojitým objektivem   
Nov 18, 2020
Kamery TruVision pro počítání osob jsou kamery se dvěma objektivy, které počítají lidi s vysokou přesností. Detail
Soubory
Doplňky a související