Domů / Detekce Plynů / Garáže, kotelny, STK / Adresovatelné

Gas Detector Teta EcoWent

Kód: NGP-PW-105-CO CENA NA DOTAZ
Adresovatelný detektor plynu - oxid uhelnatý (CO), dvouvodičový systém Teta Gas
Dostupnost:

NGP-PW-105-CO

Teta EcoWent je adresovatelný detektor plynu pro snímání koncentrací oxidu uhelnatého (CO), navržený jako součást bezpečnostního systému Teta Gas Safety System. Zařízení provádí cyklická měření koncentrace plynů ve vzduchu, informaci o správném provozu nebo překročení nastavených prahových hodnot pak předávají uživateli blikající ovladače na detektoru. Komunikace mezi detektorem a kompatibilní řídicí jednotkou probíhá přes napájecí a signalizační sběrnici Teta BUS. Systém je navržen jako instalační – umožňuje libovolné pořadí vodičů při připojení napájení a datové sběrnice. Teta EcoWent je kompatibilní s detektory Teta miniDet a vytváří tak kompletní systém detekce CO a LPG.

Hlavní výhody detektoru:

  • adresování každého zařízení - Jedinečné Teta Gas System nabízí snadné a jasné přiřazení a ověření adres spojených s každým jednotlivým detektorem Teta EcoWent . Řídicí jednotka poskytuje informace o každém jednotlivém detektoru zvlášť pro každé jednotlivé zařízení.
  • Dvouvodičová sběrnice - Napájecí napětí i datové signály jsou přenášeny po jediném a běžně dostupném dvouvodičovém kabelu např. typu YDY – žádné kroucené dvoulinky, stínící stínění apod.
  • Elektrochemické senzory – tento typ senzorů se používá k měření koncentrace CO pro umožnění nepřetržitého monitorování se stálým vypínacím prahem a bez falešných poplachů. To v důsledku zaručuje spolehlivé ovládání ventilačních systémů a alarmů, které varují před nebezpečím otravy oxidem uhelnatým. Takové senzory jsou také nepropustné pro vlhkost, oscilace okolní teploty a přítomnost jiných plynů.
Soubory